Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdenétek szeptembertől...

Elkezdenétek szeptembertől egy fősulit, ha novemberben szültök?

Figyelt kérdés
A suli abban a városban van, ahol lakunk. A babára elég sokat tud vigyázni az apja. Illetve a tanulás sem idegen tőlem, már van egy diplomám. De azért vacillálok mégis...
2010. ápr. 5. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
El, mert nem kötelező bejárni, közös mail cím kialakításakor megkapnád a társaidtól a tananyagot,és a szülésedik még nem lenne vizsgaidőszak se.
2010. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát én nem hiszem, hogy elkezdeném. Szeptemberben már nagy lesz a pocid.
2010. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
NEM!!!!!
2010. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Semmiképpen nem.Egy újszülött nincs meg az anyja nélkül.Hiába vigyáz rá az apja.Meg én ragaszkodni fogok a szoptatáshoz, minimum fél éves koráig.A baba az első.Úgy gondolnám, hogy semmiben ne szenvedjen hiányt azért mert én tanulok, főleg ha van már egy diploma.Nekem is van diplomám,és nem is érzem szükségét, hogy képezzem magam.Most a nap 24 órájában gyereket várok, és ez így van jól.Más gondolatom sincs.Ahol én végeztem, az nappali tagozat volt, tele gyakorlatokkal.3 hiányzás után nem írták alá a félévet, és ismételhettél.Nálunk nagyon szigorúan vették ezt, gyakorlatokon rendszeresen olvastak névsort.Kb. egy hét hiányzás után már egy évet csúsztam volna.
2010. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem, nehéz ám egy újszülöttel, neki még az anyjára van szüksége.Esetleg jövőre.
2010. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!