Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Mit tegyek? Utolsó...

S. O. S. Mit tegyek? Utolsó hét szülés előtt, mégis itt a gomba megint!

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 39. hetet. Sajnos megint nekiálltam a szeméremajkaknál viszketni. Eddig nystatinos kúpot kaptam, ha kijött a gond, ez 5+5 kúp. Mivel vényes, leghamarabb is csak a hét elején tudnám kiváltani, és nyakamon a szülés. Használjak el egy Canesten Uno-t? Utoljára amdoki 1110-s méhszájat írt, de azóta nem tudom mi van... segítségeteket kérem! Köszönöm!!

2016. ápr. 1. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Uhh, sajnálom!Én Canesten combit használtam,annyi,hogy a tablettát applikátor nélkül kellett felhelyezni. Jobbulást,sok erőt a szüléshez,és jó egészséget mindkettőtöknek!

Ja és a szülészeten mondd a gombát feltétlenül!

2016. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most picit meg is nyugtatott, mert nem tudtam mi a legjobb döntés. Remélem a szüléskor is minden rendben lesz! :)
2016. ápr. 1. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz sajnállak én is végig ezzel szenvettem. Szerintem keresd fel a dokidat mindenképp ha tudod, kitudja mi a helyzet a méhszájjal azóta. Mert a canestenre rá van írva, hogy a terhesség utolsó hetében a szülőutak fertőtlenítésre, de ha már nyitva a méhszáj kitudja mi lenne. Szülés előtt mond meg mindenképpen hogy ez a panaszod akkor adnak infúzióba gyógyszert rá.
2016. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!