Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzitek, messze van még...

Hogy érzitek, messze van még a vége, vagy alig van hátra valamennyi? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
Lassan 34 hetes kismama vagyok, egyszer így, másszor úgy érzem. Nagyon várom már a babát, és féltem Őt odabent, rengeteget mocorog, nehogy magára tekerje a köldökzsinórt vagy ilyesmi.
2010. ápr. 4. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
33+4 hetes vagyok,és úgy érzem h valamivel előbb fog jönni.megérzés.jó lenne amúgy ha kicsit előbb jönne.nagyon várom már h megszülessen,és amúgy is vannak problémáim,amik miatt jó lenne ha előbb kibújna,még mielőtt súlyosbodnának a dolgok.pl vizesedek a 23. hét óta,ami egyre rosszabb,meg vérnyomásprobléma is elő szokott fordulni.tartok a toxímiátol ezért lenne jobb ha kicsit előbb jönne.nehogy baj legyen.bár próbálok pozitívan gondolkodni,de azért mégis félek.
2010. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Üdv a klubban, még egy aggódós kismama. :) Én 33+3 vagyok, szerintem többször "összefutottunk" már.


Eddig hálIstennek nincs probléma, én azért mégis örlülnék, ha letelne hamar ez a pár hét, ami vissza van.

2010. ápr. 4. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:

hát....lehetséges h összefutottunk már.:))tényleg jó lenne ha minél hamarabb letelne már ez a pár hét.de én úgy érzem h nagyon lassan telik az idő.te is így érzed?


első vagyok.

2010. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vegyesen érzem. Egyszer úgy, hogy lassan, mintha ólomlábon járna, máskor meg belegondolok, hogy ha 2-3 hét múlva érkezne, akkor se lenne semmi, lehet még csak koraszülöttnek se számítana. Az pedig mindjárt itt van. A babaszoba készen van, kifestettünk, egyedül a kisruhák nincsenek még kimosva-kivasalva, de azt jövő hét után megcsinálom.
2010. ápr. 4. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
én már szerencsére mindennnel készen vagyok.kivannak mosva a dolgai,és ki is vannak vasalva.kórházi cumóm is félig kész.ami még hiányzik belőle azokat meg induláskor teszem el.hát igen ha belegondolok h 3 hét múlva akár már meg is születhetne....az már tényleg mindjárt itt van.a 37. héttől már nem lenne koraszülött.kislányod vagy kisfiad lesz?nekem úgy néz ki h kislányom,bár a doki nem mondta 100%-ra.
2010. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kisfiam, és több mint valószínű... :) szépen virít a pöpije, a 18. héttől többször megerősítik, 4d-n is láttuk.


Annyira jól állok méhnyakkal, méhszájjal, lepénnyel, hogy nem is számítok rá, hogy korábban érkezik. Persze minden ilyesmi benne van a pakliban, de egyelőre úgy érzem nemhogy időre, de később is fog érkezni. Pedig nem lusta egyáltalán, olyan dolgokat rendez le odabent, hogy attól félek kirúgja a magzatburkot. :)


Úgy terveztem, már amióta merek tervezni, hogy április 15-re legyen úgy minden készen, hogy akár érkezhessen is. Az kb. 1 hónappal van a születése előtt, akkor töltjük a 35. hetet... De Ti is :D

2010. ápr. 5. 01:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam magamon, hogy az utolsó időben mér az ember képtelen másra gonolni, csak arra, hogy végre a kezében tarthassam majd a kisbabáját. Anno azt mondták, hogy előbb meg lesz a baba, próbáljak meg a 36. hétig egyben maradni, hogy ne legyen gond. 37. héttől folyamatosan azt érzem, hogy szülni fogok. Nyákdugó elment, jóslók, hányinger van, hasam lenn, arcom kezem lábam dagad, méhszáj nyitott.... baba sehol... Kitartást és könnyű szülést mindenkinek! 39 h km
2010. ápr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is 34 hetesek vagyunk a kislányommal. Egészen idáig teljesen úgy éreztem, hogy két héttel hamarabb fog érkezni a kincsem. De most, hogy neki álltunk a festésnek, meg ház csinosítgatásoknak, úgy érzem igen korán lenne, ha 3 hét múlva érkezne. Ma először álmodtam, hogy meg akarták velem őt születtetni és én még nem engedtem, mert még nagyon kicsi :). Szóval várom is őt nagyon, meg nem is. Élvezem a terhességet és most kezdenek előjönni a félelmeim, hogy mi lesz, ha már itt lesz velünk.

Jó lenne, ettől függetlenül, ha április végén kibújna. :) Próbálom őt is rábeszélni. Már most 2500g körül lehet, szóval valószínű nem lenne gond, ha két héttel hamarabb jönne.

Még szép várakozást és könnyű szülést Nektek!

2010. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányok!!!Nyugodjatok meg.Semmi bajuk nem lessz a piciknek a pocakotokban,nagyon jó ott nekeik.Tudom hogy várjátok már öket mert én is igy voltam az elsövel de egy pár hónap múlva meg azt fogjátok mondani,hogy csak 5 percre bújna vissza egy kicsit,hogy pihenni tudjatok.Szóval mindjárt itt az idö ugyhogy pihenjetek addig inkább és élvezzetek ki minden eltöltött percet a párotokkal mondjuk.Boldog babavárást nektek.18 hós kisfiú és 28 hetes pocakos anyucia
2010. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!