Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is ilyen parás?...

Más kismama is ilyen parás? Harmadik babát várom, és egyedül vagyok a 2 nagyobbal.

Figyelt kérdés

Párom külföldön dolgozik, én pedig szinte "pánik-beteg"lettem.Folyton rettegek.Nem is tudom mit csinálnék ha elkapnak valamit.Barátnőm most írja,hogy a gyerekei betegek, és megint teljes pánikban vagyok.

Egyébként is tudok aggódni, de ez most minden eddiginél rosszabb.

Volt/van más kismami is ilyen parás?


2010. ápr. 4. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is harmadik babás vagyok. A nagylányom 10 éves, a pici fiam pedig 14 hónapos. A férjem 2-3 napig szokott távol lenni, úgy 7-8 naponta. Nos, amikor egyedül vagyok a gyerkőcökkel én nem azon parázok, hogy betegek leszünk/lesznek, hanem azon, hogy be ne törjönek, nehogy történjen valami rendkívüli...valamint olyanok járnak a fejemben, hogy ha meglesz a picúr, hogy bírom ellátni a két kicsit egyedül. Mikorra várod a babád?
2010. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

hát ilyen gondolataim is vannak, én is félek :((

Szeptemberre várom a kicsit.Az én párom talán 6 hét múlva jön majd:((

Te hogy bírod ezt?

2010. ápr. 4. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 3.babát várom.

Próbálj meg kevésbé aggódni,mert így kikészülsz mire meglesz a picur:-(Valahogy tereld el a figyelmed.Mekkorák a nagyok?

Én is jövő hét vasárnaptol egyedül leszek,4hetente jön majd a párom.Kitartás,gondolom oka van hogy kint dolizik..Adjon erőt az a cél és a gyerekeid:-))

2010. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Próbálok nyugodt maradni, de hiába, nem tudom miért de ha valaki mondja,hogy beteg a gyereke,rögtön bepánikolok:(

A nagy 10 a kicsi 2,5 éves.

Igazad van, oka van annak hogy kint melózik,de olyan nehéz:((

2010. ápr. 4. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is a harmadikat várjuk és az én párom is rengeteget van távol, igaz csak az ország másik végében, nem külföldön! Ne izgulj, nem lesz semmi gond, erős nő vagy, ez járjon a fejedben! Nekem még egészen kicsik a gyerekek, 4 és fél éves a nagy, 2 és fél a kicsi. Az ovis lányom minden betegséget hazahoz, mi pedig természetesen azonnal elkapjuk:) Épp most küszködünk épp egy makacs megfázással, köhögéssel, pedig én már bármelyik pillanatban szülhetek, mert már 39 hetes vagyok! Kitartást és sok erőt kívánok neked, próbálj pozitívan gondolkodni!:)

2010. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!