Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes vagyok es bevan...

13hetes vagyok es bevan gyulladva a fulem az orvos ciloxan3mg/ml irt fel viszont ra van irva h terhesseg alatt ne alkalmazzuk kiveve ha az orvos irja fel?

Figyelt kérdés
Hasonlo eseteben nektek mit irtak fel?
2016. márc. 24. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Orvosi konzíliumot biztos nem a gyk-n hívnék össze!
2016. márc. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Soha nem ertettem a magyar embereket! Miert kell szurkalodni? A masikat megszolni? Leszolni? En egy aggodo kismama vagyok aki tanacstalan es sajnos nincs olyan hozza tartozoja aki segiteni tudna.....valakinek fàjt ez a kérdés? :/ mert akkor bocsanat erte, h megzavaram a napjat
2016. márc. 25. 08:36
 13/13 anonim ***** válasza:

Amikor terhes lettem, egyeztettem a nőgyógyászommal, hogy az állandóan szedett gyógyszereimet folytathatom-e (az egyikre kifejezetten rá van írva, hogy terhesség alatt nem ajánlott). A dokim az összetétel alapján mérlegelt, és azt mondta, hogy nyugodtan szedjem. Elmagyarázta, hogy a gyógyszerekre azért van ráírva, hogy terhesség alatt nem alkalmazható, mert hivatalosan csak megfelelő esetszám és idő eltelte után lehetne biztonsággal kijelenteni, hogy nem okoz problémát. Márpedig ilyen adatok nem állnak rendelkezésre. Egyrészt mert maguk a gyógyszerek még elég frissek, nincs velük kapcsolatban több évtizedes tapasztalat, másrészt egyetlen gyógyszergyár sem vállalná be, hogy terhes nőkön kísérletezzen. Ezért a biztonság kedvéért ráírják, hogy inkább ne...

Hidd el, ha egy gyógyszer valóban gondot okoz, akkor azt egyértelműen jelzik (találkoztam már ilyenekkel).

2016. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!