Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet ellenőrizni a...

Hogy lehet ellenőrizni a méhszájat?

Figyelt kérdés

A ciklus.hu-n is van ilyen , hogy "termékenységi adatok" és méhszáj nyitottsága, meg méhszáj magassága...Azt hallottam már, hogy ha terhes valaki, akkor nyitott/vagy zárt a méhszáj(nem tom pontosan)

Ez mit jelent?Azt nem csak nődoki tudja megnézni???

Magunknak hogy tudjuk ezt megvizsgálni,ellenőrizni???Ha lehet egyátalán.

Köszi


2007. nov. 12. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ezt csak a doki tudja és fogja is a terhességed alatt!
2007. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a ciklus.hu-n le van irva ha jol emlekszem a gyakori kerdesek rovatban.magassaga hogy lennt van azt jelenti konnyen elered ha magasan jobban fel kell nyulni,nyitott mikor olyan mintha az ujjad vege beleferne ez csak hasonlat nem olyan nagy,es mikor zart azt megintcsak megerzed,a temaval kapcsban ha a googleba beirod mehszaj sokmindent olvashatsz.
2007. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Csak a doki tudja megmondani a terhesség alatt, ha megvizsgál. Meg a szülésnél a szülésznő. Te csak az értékeket tudod majd meg, mert a doki beírja a terhes könyvedbe.
2007. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A méhszáj nyitottságát csak a doki tudja megnézni, de a magasságot lehet érezni, ha nagyon odafigyelsz rá. Mikor mi babát szerettünk volna, én nagyon odafigyeltem magamra, és éreztem. És a doki is megerősített abban, hogy igan, éreztem, hogy mennyire van lent a méhszáj. Szóval, figyelj oda magadra, minden kis tünetre.
2007. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!