Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok, ma megyek...

23 hetes vagyok, ma megyek uh-ra! Ha a 18. heti genetikai uh-on nem látott a doki semmi bajt, akkor ugye már most sem fog elváltozásokat, rendellenességet találni? Kitudják ezt szűrni 18 hét körül, vagy később is jellemző?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom, mert ennyi hét alatt szinte semmit nem növekedett a pocim, félek, hogy nem fejlődik rendesen!
2010. márc. 30. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Nem szabad bevonzani a negatív dolgokat! Alkati adottság, hogy nem nőt a hasad! Biztosan minden rendben van. Beszélgessél sokat a Picihez, mondd el neki, hogy nagyon várjátok, és neki annyi a dolga hogy ügyesen nővögessen, fejlődjön. Én is így csináltam. Hidd el ugrás szerűen fog nőni a hasad!

2010. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) Köszi a jótanácsot!
2010. márc. 30. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!