Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi folyás milyen? 7+4...

Terhességi folyás milyen? 7+4 hetes vagyok, voltam már 2x Uh-on, és van élő embrió!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy voltam pisilni ugy félórája, és papirzsepivel töröltem le, és volt benne olyan nagy darab "takony" szerű folyás (bocsi hogy igy irom, de ilyen volt), normális ez ilyenkor??? Azt megjegyzem hogy ez abszolút nincs mindennap! Nem éget, nem viszket, semmi bajom nincs tőle, csak annyi hogy megijedtem! Remélem nem baj?!
2010. márc. 29. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nem, nem hiszem, h baj lenne. Azt mondják, hogy a görcsölés és vérezgetés, vagy barnás váladék a veszélyes ebben a terhességi korban. Mindenesetre akkor fogsz teljesen megnyugodni, ha elmész a dokidhoz egy vizsgálatra.

Egészséges babavárást, 29 hetes Kismama

2010. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan, semmi másra nem vágyok csak egy UH-ra hogy lássam minden okés -e? De sajna csak szerdán mehetek, dokim addig szabizik :(((
2010. márc. 29. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ez a folyás természetes ,ne aggódj,nekem első perctől van ilyen,ahogy nő majd a terhesség egyre több lesz sajna.Amig áttetsző,enyhén sárgás nincs vele baj,csak ha csip,viszket akkor kel kezelni.33 hetes km
2010. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!