Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petz Aladár Kórház Győr?

Petz Aladár Kórház Győr?

Figyelt kérdés
Helló tud valaki abban segíteni hogy a korházon belül hol végzik a 4d ultrahangot? A szülészeti osztályon,vagy lent ahol az nst-t,meg a többi ultrahangot? És ki végzi? Ugye nem az a vörös démon?
2010. márc. 29. 12:06
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én tavaly januárban voltam 4d-n, akkor ott végezték, ahol az nst-t, meg az ultrahangot. Nem a vörös démon volt, de úgy tudom, hogy mindig más csinálja. Velünk nagyon kedvesek voltak, kb. 1 órás vizsgálat volt, és az egészet megkaptuk dvd-n. Sok sikert!

2010. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

idén februárban voltam.ott végzik,ahol a sima uh is.nst.nekem egy átképzett szülésznő csinálta,valamilyen Mónika.Nem az a vörös aki pl a 12.hetes UHot.Igaz hogy mindig más csinálja.Ha felhívod őket időpontért esetleg kérdezz rá,hogy az nap ki lesz ott.

Nekem fél órát mondtak a vizsgálatra,de volt az vagy 45perc.dvd-t adnak,a képekért +ban fizetni kell

2010. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!