Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedhetem a szemöldököm a...

S.Ági kérdése:

Szedhetem a szemöldököm a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan gondoltad? :-) Hát persze, hogy szedheted!:-)))
2010. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jézus miért ne szedhetnéd???
2010. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs,nagyon parás vagyok mindentől! :-)) Annyi mindent lehet hallani,olvasni,hogy már nem is tudom mit lehet,meg mit nem! Azért köszi! :-)
2010. márc. 28. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha vicc volt a kérdés akkor aranyos és hűen tükrözi mennyi mindent tiltanak a kismamáknak feleslegesen manapság, ha komoly volt akkor a válasz: igen, szedheted :)
2010. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És valóban igy van,már nem lehet tudni,hogy mit lehet egy kismamának,meg mit nem! Pl.tegnap lágy tükörtojást kivántam és ettem is! Ma meg olvasom,hogy nem szabad azt enni! Hm! Fonal vesztésem van! Ezért gondoltam megkérdezem,hogy nekiláthatok e egy szemöldök szedésnek ezek után! Köszi nektek!
2010. márc. 28. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj miért ne lehetne tükörtojást enni, csak meg kell sütni rendesen. Azért ennyire ne féljünk már, terhesség nem betegség:S

Szemöldök szedés: logikusan gondolkodva, mi baj lehetne belőle? Ezt komolyan nem értem:S

Kicsit lazulj el, mert a babának sem tesz jót ha ennyire parázol.

2010. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: elolvastam, a lágy szót nem láttam:)
2010. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!