Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusra kiírt kismamák hogy...

Júliusra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Èn 14+5 hetes vagyok, jùl.21-re vagyok kiìrva. Mèg mindig hányingerrel ès nèha hányással küzdök. Ti hogy vagytok?hányadik baba?hìztatok? Èreztek mozgást?
2016. jan. 25. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 13+1 vagyok, júli 31re vagyok kiirva. Néha van émelygés, de már közel sem olyan rossz mint eddig. Még egy kgt sem híztam viszont fogytam 5kgt. Alacsony a vérnyomásom, de azon kívül jól vagyok. 😊 3. Babánk lesz.
2016. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

14+2 hetes vagyok. A 12. hétig Utrogestant kellett szednem, addig szinte 0-24-ben rosszul voltam. Émelyegtem, durván szédültem, rossz volt a közérzetem. Amióta nem szedem (2 hete), teljesen jól vagyok. Néha feszül a hasam, ahogy nyúlnak a szalagok, de arra jó a magnézium. Fáradékony és aluszékony vagyok egy kicsit, így többet alszom. Amíg szedtem a gyógyszert szinte minden éjjel fent voltam 3-4 órát, nem tudtam visszaaludni.

1,5 kg-ot híztam, első baba. A hasam már látszik, de még hordom a ruháimat.

Jobbulást kívánok!

2016. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Júlis 1-re vagyok kiírva,17+3vagyok. Most már nagyon jól vagyok,az első 13hétben voltam rosszul és hánytam sokat. 1hete érzem a magzat mozgást. Most már napi többször is bejelentkezik,tegnap délután volt az első kb. 30perces bugi. Eddig csak pillanatokra éreztem. 1,5kg hízásnál tartok. Első baba.
2016. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is július 1-re várom, 17 hetes vagyok. :) Pár hete már teljesen jól vagyok, nincs semmi tünetem. Egyelőre még nem érzem a babát, még csak sejtés szintjén sem. Első gyermek lesz egyébként. :)
2016. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Èn mèg nem hìztam semmit. 2.baba lesz. Pár napja,mintha èreznèm,de nem vagyok biztos benne,h ő az. Tudja valaki már a baba nemèt?mit szeretnètek?
2016. jan. 25. 17:22
 6/10 anonim válasza:

Én 17+2hetes vagyok. Július 3.-ra vagyok kiírva, bár szerintem június végén már babázni fogunk. :-)

Hányingerem egyáltalán nem volt, de veszélyeztetett terhes vagyok az elejétől kezdve. Szigorú fekvés, gyógyszer. Mivel nem mozoghatok, így híztam már kb 3 kilót.

És mi már tudjuk, kisfiunk lesz! :-) 3napja érzem a mozgását minden nap :-)

2016. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

6-os válaszoló vagyok. 17+2héttel, és a pocak-kérdésre elfelejtettem válaszolni.

Az ég világon semmi nem látszik még, teljesen lapos a hasam. :-)

2016. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15+1 hetes vagyok, júl. 17-re vagyok kiírva. 3. baba, előző héten kezdtem rendszeresen érezni a mozgást. Hányingerem első hetekben volt, viszont a fáradékonyság nem nagyon múlik még mindig. Híztam már 3-4 kg-t.
2016. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16,hetes vagyok, július 12. re vagyok kiírva. Már kb két hete érzem a kis mocorgását. A második baba lesz, a hasamon már látszik. Eddig 1.5 kg híztam. Teljesen jól vagyok, kb 8 hétnél már semmi tünetem nem volt, előtte is csupán egy kis hányinger.( az elsővel 4 hónapig folyamatos hányás, és rosszul létek, majd az utolsó kettő hónapban szintén) Sajnos még nem, tudjuk hogy mi lesz, de reméljük h a lány után fiú jön! :)
2016. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Július 13.ra vagyok kiirva. Végre elmúlt a borzalmas hányinger. A szagundor tart de az se vészes. Magneziumot szednem kell 3x2t mert veszélyeztetett vagyok. 16 hónapos fiam mellett nincs időm pihenni.

2.baba egyébként :) néha érzek mozgást csak. Fogytam 4kgot a.rosszullétek miatt de most 2kgot felszedtem hogy rendesen eszek 1 hete :)

2016. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!