Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex közben ill. orgazmuskor...

Szex közben ill. orgazmuskor mennyire normális a keményedés? Milyen fokú, meddig tart?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, második terhesség, viszont az első babával tilos volta sex, így nem tudok mihez viszonyítani. Mostanában a szimpla izgalmi állapottól is elkezdek keményedni. Már akkor is amikor még alig érzem hogy izgatott volna az adott dolog. Orgazmus után pedig szinte szűlés előtti keményedéshez hasonlót érzek. Pár napja kellett bő 5-10 perc hogy lenyugodjon a dolog... megijjedtem mert azt hittem átmegy szűlésbe a dolog. Írjatok légyszi tapasztalatokat!
2010. márc. 28. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy normális. Én is keményedtem, nem lett semmi baj :)
2010. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor pihentél utánna? Vártatok míg lnyugszol és aztán folyt...? vagy hogyan kell erre tekinteni? honnan tudom meddig normális?
2010. márc. 28. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Orgazmuskor én is keményedtem, ez normális. Talán fél perc sem volt, mire újra felpuhult a hasam. Ha ez megtörtént, lehet folytatni. :)
2010. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!