Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsiket vérzem? Már két hete...

Kicsiket vérzem? Már két hete nem menstrualok kicsiket vérzem szinte csak a törlöpapir olyan nőgyógyász azt mondta nemtud megjönni, majd megfog jönni.

Figyelt kérdés
Mi együtt voltunk a párommal ugy hogy belem engedte igy hogy picit véreztem mennyi rá az esély hogy terhes leszek?? babát szeretnénk ha 2-3 naponta ha együtt vagyunk és nem védekezunk az nem baj h mindig belem engedi vagy várjunk mindig kb 20 napot mire tesztelhetunk?? és ha negativ akkor legyunk egyutt megint védekezés nélkul vagy ez mindegy ha mindig belem engedheti???
2016. jan. 15. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérlek egyszer se engedjetek beléd semmit...

Fájt ahogy olvastam a kérdésed.

2016. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
??? ?? ????? ??? ?? ?????? ????? Nem értem? Jól vagy? Mi a baj? Szerintem is védekezzetek, mind a ketten!!!
2016. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huhu.. Hat elso korben meg korainak tartom a gyerek vállalást. Mert fogalmad sincs hogy is megy ez. Inkább kicsit nezz utana hogy zajlik a fogantatas terhesseg...
2016. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elöszőr nézz utánna hogy is van ez pontosan,elég szégyen hogy gyereket szeretnèl de nem tudsz rola semmit
2016. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aztamindenit... :)

Egy árva kukkot nem értek a kérdésből, sem nyelvtanilag, sem logikailag. Vagy én lennék a hülye? :)

2016. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsiket vérzel? Két hete nem menstruálsz? 2 menstruáció között vérzel? És a doki szerint ez normális?


Hány éves vagy? Nem egyértelmű, hogy akarsz gyereket vagy nem?

2016. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!