Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A placenta mélyebben tapadt,...

A placenta mélyebben tapadt, de a belsző méhszáj szabadnak tűnik. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint ne szeretkezzünk most egy ideig. Ennyire komoly lehet a baj?
2008. szept. 17. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egy vérzés miatt derült ki, hogy a placenta eléri a méhszájat, és a fájdalmatlan méhösszehúzodások következtében egy hematóma keletkezett ott. Bent fogtak a kórházban, nospát, magnéziumot, és diaphylint kellett szednem, hogy minnél jobban megelőzzük az összehúzodásokat, ugyanis, ha a lepény eléri a méhszájat, vagy esetleg fedi, könnyen levállhat. Szerencsére hamar feljebb húzodott, és most már jó helyen van. Ne aggódj nem lesz semmi gond. Szeretkezéstől én is el voltam tiltva. Minden jót! 30 hetes kismama.
2008. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenzi, hogy a méhlepény a méhszáj közelében tapad,de nem éri el a méhszájat. Egyenlőre nem veszélyes.csak arra kell vigyázni, hogy a méhszáj ne nyiljon ki-eza szeretkezéstől is változhat. Mivel nincsa méhszájon ezért nyugi nem lesz baj. Ha a terhesség végére rácsúszna a méhszájra, akkor császár lesz mert elöbb a babának kell a méhedből kijönni és csak aztán a lepénynek. ha a lepény jönne ki elöbb akkor a baba nem kapna oxigént és baj lenne.-de ezt senki sem hagyja mert amikor megvizsgálnak a vajudás alatt nyomban kiderűlne. Ha a terhesség elején vagy, akkor meg azért se aggódj mert elfog a méhszáj közeléből húzódni ahogy nő a lepény.
2008. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!