Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg jobb terhesség alatt...

Tényleg jobb terhesség alatt a szex?

Figyelt kérdés
Gondolom,mikor már nagyobb a has nehezebb:)) Azt hallottam,hogy sokkal jobb. Ez tényleg igaz?
2008. szept. 16. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terhesség előtt jobb volt. Most alig bírok mozogni, útban van a has, meg a méhem is összeugrik orgazmuskor pár másodpercre, és az nem olyan jó érzés.

De sok nőnek jobb a szex, mert érzékenyebb (vérbőségtől) az alsó rész.

Üdv, 28 hetes kismami

2008. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem nem volt különbség közte. Ugyan olyan jó volt terhesség alatt mint előtte. Igaz más pozitúrát kellett keresnünk,mert a nagy has igen csak akadályozott. Viszont az igaz,hogy jobban kívántam a szexet terhesség alatt. 4hetes kisfiú anyukája
2008. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elején féltem a vetéléstől és nem élveztem,nem is kívántam.Később inkább átlagos lett,a végén pedig megint nem volt jó,mert úgy éreztem magam,mint 1 partra vetett bálna.
2008. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elején nem igen kívántam a szexet,de később minden jó volt, csak a megfelelő pozitúrát kellet megtalálni.
2008. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az alhasi vérbőség miatt gyorsabban el lehet jutni az orgazmusig. Már, ha egyáltalán van kedved hozzá. :) Nálunk addig minden simán ment, amíg nem éreztem a kicsit mocorogni. Azóta mindig akkor jön lendületbe, mikor nekikezdünk. Gondolhatod, hogy kinek van úgy kedve szexelni, hogy érzi, mozog a kicsi benne. :)

21 hetes kismama

2008. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jobb volt terhesség előtt. Hosszabb ideig tartott a dolog és a párom is "bátrabb" volt.:) Még amikor nem volt pocim úgy is jó volt, sőt!:) de mióta van pocim meg mióta mocorog a baba, nemnagyon vagyunk együtt. Én nem tudom olyan felhőtlenül jól érezni magamat közbe, nem tud kikapcsolni az agyam meg a páromnak se. Van most fontosabb dolog is.:)

31 hetes kismama

2008. szept. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csökkent az étvágyam, sőt talán nőtt is, nem tudom, hogy a vérbőség miatt, vagy azért, mert pihentebb vagyok, és így többször van kedvem hozzá. 28. hetes kismami:-)
2008. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt különbség. Ugyan úgy kívántam a párom terhesség előtt is, mint most, hogy babát várunk. Az orgazmusom is ugyanolyan gyors és könnyű volt. Most viszont már annyira nem jó. Kívánom az együttlétet, de a pocimat nem tudom hova tenni, és a sokáig tartó aktus sem esik jól. Bekeményedek, megfeszülök. Nem is igazán erőltetem a dolgot.

boldog babavárást! 27 hetes

2008. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte féltem, de utánanéztem, h nem lehet baj. hatalmas orgazmusokat éltem át. Most a vége felé már nem találok olyan pozíciót, ahol el tudnám magam engedni és kényelmes lenne, így hát máshogy oldjuk meg. De nálam nagyon bejött kb. a 30. hétig! Utána inkább viccesnek nevezném a próbálkozásokat. De mindenkinél máshogy megy....
2008. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A legfurább szülés után volt.Amikor a 6 hetes vizsg. után a doki mondta,hogy már lehet egyész nap ezen járt az eszem.Már alig vártam,hogy együtt legyünk.Megszerveztük a gyerekfelügyeletet is és mikor oda került a sor csak a gyerekre tudtam gondolni,csak testben voltam a párommal és ekkor spriccelni kezdett a tejem.:)Amígy vissza nem zökkentünk a régi kerékvágásba sokáig törölköző volt a cicimen szex közben.
2008. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!