Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek az afp eredményé...

Holnap megyek az afp eredményért, és ultrahangra. Nagyon félek, hogy nem lesz jó az eredmény, mert egy héttel el vagyok számolva. Van itt olyan kismama akinek annak ellenére hogy elvolt számolva jó lett az eredmény?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a második gyerekemnél nem lett jó.csináltak egy ultrahangot.és mondták hogy kicsi a baba.de rá is húztam 1 hetet.41 hétre született.ugyhogy biztos elszámolták.ne aggódj.boldog baba várást.
2010. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Afp nem egy megbízható teszt, nagy a hibaaránya. Én egy hét múlva kapom meg, de nem izgulok miatta, inkább a genetikai UH miatt. Az a biztosabb. Ne aggódj.
2010. márc. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a szülésfelkészitő tanfolyamon több doki egymástól függetlenül elmondta, h nem megbizható már az eredménye, sok országban már nem is végzik ezt a szűrést. szoval ne ettől félj:) ha nem lesz jó az eredmény még semmit nem jelent!!!inkább a kombinált teszt eredménye, és az ultrahangok legyenek a mérvadók! nekem is alacsonyabb lett kicsit az afp-m,de minden más rendebn van, immáron 33hetesek vagyunk:) de ne izgulj,nem lesz semmi baj!
2010. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is izgultam mert elvoltam számolva,de nem lett semmi baj.

Jó lett az eredmény.

Nyugi!

38 hetes kismama

2010. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Minden eredményem jó lett hál istennek,és az afp-m is jó.
2010. márc. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!