Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 2 doki különbözően mérte...

Ha 2 doki különbözően mérte le az adatokat az baj lehet?

Figyelt kérdés

13 hetes ikerterhességem van. Hétfőn görcsök miatt megnézte az UH-n a piciket és akkor CRL: 69 és 74 mm-t mért. Ma magánrendelésre volt időpontunk a genetika miatt, és ott az doki pedig kisebbet mért: CRL: 68 és 62 mm-t méret, szóval kisebbet....

Nem gond ez? Dokik mérhetnek különbözőket?



2016. jan. 6. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
* hétfőn sztk-s doki nézte őket
2016. jan. 6. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem 6 hetesen egy doki azt mondta nem élő a terhességem és 5. hétről 6. hétre kisebb lett a petezsák....

másnap meg a másik meg azt hogy teljesen normális a mérete, nőtt és van szívhang. Most 1,5 éves a lányom. Jó éjszaka volt. Szóval bármi lehet.

2016. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, igaza van az elsőnek. egyébként az uh gép minősége sokat számít, mm-eket simán, és a mérő személy is (doki). de ez nem garancia.
2016. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 31 hetesen volt több milis és fél kilós különbség 2 mérés között, ugyanígy görcsök miatt meg előtte a 30-32 hetes. Ennyire pontosak ezek a mérések.. Ne aggódj, minden rendben!
2016. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés napján ultrahangon azt mondták max 3 kg a baba, de inkább csak 2800. 3400 grammal született. nem hiszem hogy pár óra alatt hízott fél kilót :D
2016. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!