Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még mindig nem vagyok teljesen...

Még mindig nem vagyok teljesen nyugodt, a rosz/jó eredmények miatt/után?

Figyelt kérdés
Rosz lett az AFP eredményem,és tudom hogy ez nem megbízható vizsgálat,de még is elküldtek amniora és az tökéletes lett.Sokan mondják hogy az megbízható vizsgálat,de még mindig bennem van a félsz ne hogy beteg legyen a baba.35.hétben járok és így hogy már közeledik az idő egyre feszültebb vagyok,főleg hogy az orvosom azt mondta a 32.héten hogy egy héttel kisebb a baba.Mindig van min aggódni.Kérlek titeket egy kis biztatást adjatok nekem.Köszike.
2010. márc. 25. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a 12 hetesem nem lett jó afp-re jövő héten megyek de azt mondta a dokim ne aggódjak volt egy kis vérzésem és valószínű amiatt volt rossz az eredmény majd várjuk az afp-de amúgy is küld genetikára mert volt már egy vetélésem 21 hetesen úgyhogy idegeskedtem nagyon mikor megkaptam ezt az eredményt de most már nem izgulok az uh minden ok nem volt semmi gond akkor miért idegeskedjek a babának sem jó pedig nekem még tényleg megnyugtató eredményre várnom kell az meg hogy kisebb egy héttel az nem baj még az utolsó hetekbe behozhatja ha meg nem legalább nem lesz óriás babád könnyebb lesz szülni szerintem ne aggódj a jó eredménnyel a kezedbe inkább még élvezd ezt a pár hetet
2010. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy az uh szerint kissebb a baba 1héttel az semmit nem jelent szerintem ne izgulj.Nekem is mondott a dokim ilyeneket meg hogy nagyon pici a baba feje,na de mikor megszületett akkora feje volt hogy a szobába a többi babának fele akkora volt.Nyugodj meg makk egészséges lesz a babód:)
2010. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az amnio az egyetlen vizsgálat ami tényleges diagnózist ad, a többi csak statisztika. Ha az amnio-n nem találtak eltérést akkor 100%ig nyugodt lehetsz hogy egészséges a babád!
2010. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ideges nem vagyok csak ott motoszkál a kisördög a fejembe,hogy mi van ha még se lesz rendbe minden...........de köszönöm a megnyuktató szavakat.Mindenkinek könnyű szülést kívánok.
2010. márc. 25. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
ha egy héttel kisebb a baba az nem jelent semmit, ne aggódj, ha az AFP eredmény valóban rosszat jelzett volna azt már tudnád, akkor csinálják, amikor még el lehet vetetni a babát, ha valami csúnyaság kiderül, egyébként meg sok rosszat hallottam az AFP-ről, nyugaton már nem is divat, mert nem megbízható.....hamarosan megérkezik a gyönyörű és egészséges babád, inkább pakold össze a kórházi cuccot és pihenj sokat, mert a következő 2 évben nem lesz rá alkalmad!
2010. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

elvileg nekem is mondták, hogy a baba 1 héttel kisebb...

4120dkg-val és 53cm-vel született, szóval ha nem lett volna kisebb, akkor lehet hogy 5kg lett volna :)

nyugi

2010. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8:44-es, nekem azt mondták két héttel szülés előtt, h a baba 3200-3300 g akkor, utána a fiam megszületett 2650 g-al.....az orvos meg csak széttárta a karját.....NYUGI
2010. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!