Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes vagyok, pénteken...

19hetes vagyok, pénteken töltöm a 20. hetet. Ma kaptam meg az afp eredményét, teljesen el vagyok kenődve. Afp0,46 hCG0,75 SP11,13 PAPP-A0,44. Holnap megyek uh-ra, meg genetikai tanácsadásra. Ezek tényleg nagyon rossz eredmények?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az AFP 0,5-0,25-ig jó állítólag!
2008. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ne legyél elkeseredve, mert nagyon pontatlan tud lenni az afp. Külföldön már sok helyen nem is alkalmazzák emiatt. Ha rossz lett az eredményed az még nem jelenti azt, hogy baj van. Ha nem pont akkor voltál vérvételen amikor ideális lett volna máris rosszabb az eredményed. de ezt a védőnő és az orvos is elmondja. Ha valami mégis gyanús nekik, akkor újabb vizsgálatot kérnek. Szóval fel a fejjel.
2008. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél elkenődve.Az Afp 0,7-2,5-ig jó, de ez nem jelent semmit.(MOM)

A többi adatot nem ismerem,nekem csak a mom, és az átlag volt mérve.

Egy a lényeg,nekem is alacsony volt,én is voltam genetikai Uh-on, és nem is kellett volna mennem,annyira minden oké volt.Nem tudnak rá magyarázatot adni,de még a genetikus is azt mondta eléggé bizonytalan vizsgálat az Afp.Szval fel a fejjel, járj a végére,mert te is úgy leszel nyugodt, de hidd el biztos minden oké-ez a vizygálat már sokmindenkit kikészített feleslegesen.Nem érdemes -minden jót nektek!!

2008. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most mondták, hogy nagyon sok minden befolyásolhatja. Pl.: a fűszeres kaja meg ilyesmi, és ezt egy genetikus mondta. Fel a fejjel, minden rendben lesz. Szurkol neked, nektek mindenki!
2008. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia,ne izgulj,mert nekem is azt mondta a doki ez csak formaság ez a vizsgálat.Egyáltalán nem ad pontos választ,föleg ha elozo este zsiros meg fuszeres etelt ettel.Szoval majd a doki az ultrahangon megnyugtat :-)
2010. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Minden rendben lett végül? :)
2011. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!