Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok, van a családun...

9 hetes vagyok, van a családunkban down-koros (férjem nagynénje), a védőnő azt mondja ha kérek beutalót a dokitól akkor már mehetünk is Debrecenbe a női klinikára genetikai tanácsadásra. Igaza van?

Figyelt kérdés
Tényleg ingyenes ha viszek igazolást a betegségr,nem korai még mennem?Kell beutalót kérni a klinikán? Első babás
2008. szept. 15. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.Ha nőgyógyászati beutalót viszel akkor ingyenes,de szerintem oda csak beutalóval lehet menni.szerintem korai még,de elötte ugyis egy genetikai tanácsadás lesz.amin elmondják, hogy milyen vizsgálatokkal,milyen százalékban tudják kiszürni a betegségeket.a pontos időpontot, hogy mikor menj a tényleges vizsgálatra, azt ők ugy is tudják, hogy melyik héten a legjobb.reméem nen lesz semmi gond.
2008. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden gyerek a családjukban egézségesen született.Senki nem volt genetikai tanácsadáson.Csak én vagyok ilyen hülye?Nem sértem meg ezzel anyósomékat?
2008. szept. 15. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem egy kancsalság vagy lúdtalp. Én nagy ívben tennék rá, hogy kinek, hogy esik. A ti kisbabátok a ti életetek. Nehogymár befolyásoljon, hogy bárki is megsértődik. :))
2008. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ott voltam 1 hónapja,nekem a korom miatt kellett menni,meg is csináltattam a magzatvízvizsgálatot (az zárja ki a Down-kórt. Hétfőnként csinálják,vinni kell beutalót UH-ra meg a genetikai tanácsadásra.Ezt a vizsgálatot egyébként a 16-18. héten szokták csinálni. Itt van a klinika telefonszáma,hívd fel őket,ha van vmi kérdésed: 06-52-417-144.
2008. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább tudd meg időben,ha baj van!

de ebben az évben ingyenes az integrált szűrés! az csak egy vérvétel! miért nem kérsz papírt a védőnőtől,vagy a dokitól?

2008. szept. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!