Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+2 kismama vagyok.6+4 voltam...

7+2 kismama vagyok.6+4 voltam uh-n szabályos petezsák szikhólyaggal 5,3 mm embrió szívhanggal. Semmilyen tünetem nincs. Baj lehet?

Figyelt kérdés
A mellemet éreztem, hogy fájdogál ha hozzáérek, de ma már azt sem érzem. Néha néha görcsölget a hasam, de azt sem érezem olyan sűrűn.Talán annyi, hogy nagyon száraz a mellbimbóm és körülötte, hámlik.Pisilni is csak kicsivel járok többször mint régen. Ha minden szabályos, és van szívhang is, akkor azért kisebb az esélye, hogy baj legyen ugye? Első baba és nagyon rég vártunk rá. Aggódok. Nyugtassatok meg, hogy nem lesz baj.

2015. dec. 27. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemmel ugyanez volt, nem volt semmilyen tünetem az elején. A 9. héttől a semmiből jött a napi hányás, de ennyiben maradtak a tünetek, a 13. héttől az is elmúlt.


Nyugodj meg, csupán ebből semmi sem derül ki. Az első terhességem vetéléssel végződött, az újabbal meg minden rendben van, pedig a tünetek azonosak teljesen.


Amíg rendesen fejlődik az embrió, később pedig a magzat, nincs min aggódni. Egyébként tényleg sokkal könnyebb lesz majd, ha mozog a babád rendesen, de akkor is az ember aggódik, hogy keveset/sokat/erősen/gyengén mozog-e.:)


29hkm

2015. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem volt soha baba a pocakomba, úgyhogy nem tudom, hogy mit mennyire kéne éreznem..
2015. dec. 27. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kedves kérdező?
2016. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!