Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes 4 napos kismama...

5 hetes 4 napos kismama vagyok. Ma voltam uh-n,10mm a petezsák. Ez jó ilyenkor? Időnként elég erős mensi-szerű görcseim vannak, mintha meg akarna jönni. Normálisnak mondható az ilyesmi?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

10mm az jó,de erősek nagyon a görcsök?Hát ha nagyon erős az nem jó,de ha nem annyira erősen görcsölsz az természetes ilyenkor a hormonok miatt.

Boldog és Nyugodt Baba várást!

35+2 hetes kismami

2009. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A bébit még nem látta? Ilyenkor már szokott látszani,lehet hogy még nem vagy 5 hetes.A görcsölés elvileg normális,nő a méhed,nyúlnak a méhszalagok.Nekem az első trimesztert végigkísérte a "mindjártmegjön" érzés.Feküdj le,pihenj attól jobb lesz (nálam bevált).

Helga

2009. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez viszonylag normális mérettáblázat.

Helga

2009. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Jók a méreteid, lehet picit kisebb a babód, és azért csak a petezsák látszott, gondolom visszahívott két hét múlva. Akkor lesz szívhang is, és a pöttyöd is:) (de lehet béna a doki és nem látta:))


A görcsökről annyit, hogy nekem pl olyan görcseim vannak, hogy pár szülő nővel cserélnék, mégis minden okés odabent, csak nőnek a szalagok. Amíg nem vérzel semmi baj nincsen, beszéld meg az orvosoddal, hogy szedhetsz e magnéziumot...

Gratu a picihez:)

2009. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.nyugodj meg én is ma voltam uh-n és 5 hetes vagyok.a babám 5 mm-es.nyugi csak lehet h kissebb és azért nem látszik.a mult héten nekem semmit nem találtak.meglessz az a pontocska csak most bujócskázik.
2009. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!