Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izgultatok, hogy kisfiú vagy...

Izgultatok, hogy kisfiú vagy kislány? És milyen volt, amikor megtudtátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi nagyon izgultunk,mert már van egy kislányunk!Reménykedtünk,hogy most kisfiú lesz,de nem így lett!Megint kiscsajszit hoz a gólya!Bíztam benne,hogy fiú és amikor a 4d mondták,hogy egyértelmű kislány egy kicsit csalódott voltam,de hamar túltettem magam!A férjem meg kifejezetten örült,hogy megint lánya lesz!Én is nagyon örölük neki,mert végülis az a fontos,hogy egészséges legyen és hálistennek az!:-)Júniusba már 2 kislány anyukája leszek és ez nagy boldogsággal tőlt el!Már most nagyon imádom a pocaklakóm aki a Maja nevet fogja kapni!:-)26 hetes kismama
2010. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én fiút vártam illetve szerettem volna.

Mikor megtudtam hogy kislány bevallom elsírtam magam:S Aztán mikor kijöttünk az uhról bementünk egy bababoltba és vettem pár rózsaszín rucit.:) Majd a következő talán fiú lesz, de ha nem az se baj.

2010. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
30 hetesen tudtuk meg, volt egy időszak amikor szinte csak ez járt a fejemben hogy mi van ha kisfiú :) Mert tutira biztos voltam benne már az elejétől kezdve hogy kislányt hordok a szívem alatt. így is lett, kislányom van. AZ uh-ról extra széles vigyorral jöttünk ki a férjemmel amikor megtudtuk hogy valóban kislány :)
2010. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én az első perctől kezdve izgultam miatta. Örültem volna, akár kislány, akár kisfiú, de azért szerintem jobb tudni. Már csak a vásárlások miatt is :)

Vártam a 12 hetes UH-t, nem látták. 18 hetesen sem. Pestre küldtek genetikára a 20. héten, még ott sem lehetett látni.

26. héten voltunk 4D-n, ott 80 %-ra mondták, hogy kislány lesz, de keresztben fekszik, háttal a külvilágnak, így se dvd, se fotó nem tudott készülni. Tegnap, 27+2-n megint elmentünk a Párommal 4D-re, még mindig ugyanúgy fekszik, de most már 100%-ra mondták, hogy kislány :) Mindketten nagyon örültünk!


Nekem a terhesség elején volt egy álmom, hogy kislányom lesz. De azóta semmilyen megérzésem nem volt. Mindkét oldali nagyszülő kislányt szeretett volna, a Párom inkább kisfiút, nekem mindegy volt. De most már nagyon jó tudni a nemét.

Vásárlásnál törekedtünk az uniszex színekre, sárga, bézs, fehér, halványzöld.


Te már tudod a baba nemét?

2010. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis izgalom mindig van szerintem mindenkiben,de én első perctől kezdve,aszt éresztem, hogy kislányt hordok a szívem alatt,és az is lett,mind két lányomnál,eszt valahogy megérzik az anyukák,legtöbb esetben be is jön,de szerintem az izgalom az legjobban attól van ,hogy mit fog mondani a doki,hogy egészséges vagy nem,és ez a leg fontossabb is szerintem,mindegy fiú lány fő hogy egészségesek legyenek mert mindkettőt ugyan úgy kell, lehet szeretni!
2010. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
"Mindegy,csak egészséges legyen!"... De azért titokban mindketten kisfiút vártunk. A 20 hetes UH-n kérdezték, hogy szeretnénk-e tudni, mi lesz? - KISFIÚ!!!Mindkettőnknek könnyes lett a szeme.
2010. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elejétől éreztem hogy kislány. Aztán 27 hetesen mutatta meg, tényleg az. 16 hós múlt már. Most ikreket várok, nincs megérzésem, és még azt sem tudták megmondani, hogy egy v kétpetéjűek, talán hétfőn 16 hetesn uh-n kiderül. Nagyon kíváncsi vagyok!
2010. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 hetesen tudtam meg 4d-n. Hát jó hogy feküdtem, mert lehet összeestem volna. :)

Kislányt szerettünk volna, de a dokinő mondta hogy: jé, ott a kukac, látja. Hát én nem láttam, gondoltam akkor ott sincs, ha én nem látom. De visszapörgette és megmutatta.

Kellett egy nap, hogy őszinte legyen a mosolyom, de Imádom Őt!!!

Nagyon várom. 22 hkm

2010. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mióta az eszemet tudom, fiúra vágytam. A 18. héten majdnem elájultam, mikor kimondta az orvos, hogy kislány... Aznap még bele voltam betegedve, csúnya dolog, de még sírtam is. Másnap reggel már úgy ébredtem, hogy teljesen mindegy, ha lány, ha fiú, nekem akkor is az a kisbaba kell, aki itt van a pocakomban! :) És azóta is hihetetlenül szerelmes vagyok a lányomba! :)
2010. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
U.az történt szóról szóra mint az utolsóval. Csak az én drágám fiú. Imádom őt! Mindig is lányos voltam, de mára már örülök a kukacosomnak! Nagyon várom, de még 6 hetet bírjon ki!
2010. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!