Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy a babám...

Mit tegyek, hogy a babám aktív legyen a vizsgálat alatt?

Figyelt kérdés
Ma megyek az orvosomhoz UH-ra Apával együtt.14 hetesek vagyunk.7 hetes kora óta nem láttuk,mert a 12. hetesen nem mutatták meg.Mivel tudom elérni, hogy ne szunyáljon végig?
2010. márc. 24. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
mielőtt bemész kóla:D az úgy felpörgeti,hogy hujjuj:D
2010. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az én babám a csokis shaketől pörgött be, de általában azt ajánlják, h előtte kapj be egy kocka csokit, a cukortól pörögnek....bár van amikor semmi nem használ.....nekem 20 hetesen nem tudták sehogy se felébreszteni a 4D, így fél óráig az alvó fiamat néztük, néha dörzsölgette ugyan a szemét a lábával...:)
2010. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elötte 10 perccel egyél meg egy szőlőcukrot. A CTG-n is ezt szoktak adni, hogy felébredjenek.
2010. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csoki előtte 10 perccel.
2010. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szőlőcukor szívódik fel a leggyorsabban, azért is adják azt.
2010. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Azért még nagyon picike a babád, nem kell feltétlenül felturbózni 14 hetesen, ráérsz majd később is. Pl. majd ha a vége felé NST-re kell menned, ott nem túl jó, ha éppen alszik a baba. Viszont ha szerencsétek van, egy-két rúgás vagy ütés most is előfordulhat vizsgálat közben, akkor is, ha éppen "relaxál". Egyébként a tanácsolt praktikák: nagyon-nagyon tömény cukorbevitel: csoki, 100%-os gyümölcslé.
2010. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.Van egy tábla Milka csokim, azt fogom előtte enni.:))Én is szeretem, remélem Ő is..
2010. márc. 24. 08:46
 8/10 anonim ***** válasza:
én bármit csinálhattam,nem mocorgott jobban,pedig bevetettem a szőlőcukrot,a kólát,a csokit.
2010. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! A 26. héten én is teleettem magam előtte mandarinnal-az be szokott jönni-de semmi. Jó sok szőlőcukor,banán,ásványvíz- végigaludta az egészet. Pedig nem jellemző rá,hogy nyugton van... Ma is megyünk,meglátjuk,mit művel :)

33.hetes

2010. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazatok volt.A csoki megtette a hatását, mert megállás nélkül lubickolt!Volt négykézlábhelyzet, hasonfekvés, gombócba kucorodás, minden.Sőt!Még a szemét is dörzsölte:))

Megbeszéltem vele előtte, hogy mocorogjon a doktor bácsinál.

2010. márc. 25. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!