Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülés várható időpontja...

A szülés várható időpontja előtt mennyi idővel mostátok ki és vasaltátok ki a babaruhákat, ágyneműket, plédeket, stb?

Figyelt kérdés
Én a családból örökölteket már átmostam egyszer,de az újakkal együtt újra szeretném kimosni,mielőtt ráadom majd a babára. Másfél hónappal a szülés előtt nem korai,ugye? Úgy értem,zárt szekrényben "friss" marad?
2010. márc. 23. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb ennyi vagy 1 hónap. Mert hát a fogamzás idő plussz 2hét,vagy minusz 2 hét.És sose lehet tudni hogy előbb ki akar-e jönni a babó vagy nem.Könnyű szülést neked
2010. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én május végére voltam kiírva,és a 36.hét végére mindent megcsináltam.Még szerencse,mert a kicsi 37+3 hétre született.
2010. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem el kimosni vasalni a kis ruhákat,32hetes vagyok,de azt szeretném ha április eleje felé kész lennék mindennel,nehogy tényleg hamarabb jöjjön,vagy valami miatt be keljen feküdnöm,ugye ezt nem lehet tudni.
2010. márc. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia.32 hetes vagyok.amikedt eddig kaptunk ruhákat,azokat már 2 hete kimostam.a többi babaholmit jövő hét hétfőn vesszük meg,és azon a héten már ki is mosom őket.soha nem lehet tényleg tudni h mikor akar kibújni a baba,vagymikor fektetnek be.
2010. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 hónappal előtte kb. vagy 2. már nem emléxem.
2010. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta az orvos, hogy tuti hamarabb fogok szülni, mert nagyon nagy a kisfiam. Ezért már a 32-33. héten kimostam és kivasaltam minden ruhácskát.

41 hetesen megcsináltam újból, hogy frissek legyenek. :(

2010. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!