Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lennének jelei annak ha...

Lennének jelei annak ha cukros lennék?

Figyelt kérdés
miről lehet észrevenni?Azonkívül hogy majd a terheléses vércukornál nézik.Ha valaki cukros,akkor az édesség hogy hat rá?Mert én még nemtudom milyen lesz a cukrom,19hetes vagyok,viszont édesség függő vagyok:SPróbálok nem sokat enni,de valamennyi kell:(
2010. márc. 23. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
vannak gyógyszertárak, ahol meg lehet méretni. nekem nem lett jó a terheléses, de nem éreztem semmit.
2010. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is cukros voltam, de nem volt semmilyen jele.


Egy ilyen édességevési roham után 1 órával menj le egy olyan gyógyszertárba, ahol mérnek vércukrot!


Mennyit híztál eddig?

2010. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Lennének!

Szomjuság érzet,veritékes tenyér,szédelgés.De legfőképpen hogy nem veszi el a szomjad semmi.Folyamat szomjas vagy.Néha édes érzés a szájban ami olyan fura nemtudom megfogalmazni milyen.....

2010. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hízni 1kg-ot híztam,62,5kg vagyok,pont ma voltam a védőnőnél,szomjas meg szinte sose vagyok,pont ez a baj hogy nemsokat iszok:S
2010. márc. 23. 19:33
 5/10 anonim válasza:

szomjuság, acetonos lehelet, fáradékonyság, kedvtelenség, pisilési ingerek, étvágytalanság, fogyás....


én cukros vagyok :D és ezek jöttek ki rajtam mikor kiderült. remélem segitettem :D

2010. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdező a terhességi cukorbetegségről kérdez, fölösleges riogatni az igazi cukorbetegség tüneteivel...
2010. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)fáradékonyság,kedvtelenség,pisilési inger,az elején fogyás,ezek nálam is megvannak:S
2010. márc. 23. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:

A szomjúság lehet jele, de a terhességi cukrot nem szoktuk megérezni. Nekem semmi érzetem nem volt, sőt, biztos voltam benne, hogy minden rendben lesz, és meglepett, hogy nem lett jó a cukrom... De sebaj,ettől még élet az élet)

És amúgy nem sok köze van az édességevéshez (nem egy ismerősöm nem evett szénhidrátot, nehogy gond legyen és cukros lett...erről ennyit...)

2010. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fáradékonyság a terhességtől van hiszen most rendesen igénybe van véve a szervezeted.A kedvtelenség a hormonok miatt.A pisilési inger mert a baba ill. a méh nyomja a holyagod.KÉsőbb ez még roszabb lesz:D

Ne riogasd magad feleslegesen.

Nekem is volt némi cukor szint emelkedésem a terhesség allatt.Én is rengeteg édességet ettem meg sütit töménytelen mennyiségben mert azt kívántam.

Ne rettegj feleslegesen semmi gond nem lesz.Inkább élvezd a terhesség minden percét mert hamar"véget ér.

2010. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!:)
2010. márc. 24. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!