Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El fog múlni vagy majd jön az...

El fog múlni vagy majd jön az anyai érzés magától?

Figyelt kérdés
Szerettünk volna babát, most terhes is vagyok várjuk is nagyon meg minden de valahogyan nem érzem még a nagy "anyatigris" szerepet. Félek hogy fel kell adnom az álmaimat, a terveimet és már csak anyuka leszek (tudom h az is csodás dolog) a párom nagyon megértő és borzasztó sokat segít, de én mégis félek, nem jöttem valami jó családból talán ez is közrejátszik.
2010. márc. 23. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj,nekem is így volt.míg terhes voltam,nem jött az érzés és sokáig szülés után sem.csak sírtam a kisbabám felett,hogy ő már mindig velem lesz és nem tudom majd felnevelni.aztán egyszer csak elmúlt ez az érzés,és helyette jött az anyai érzés.most már azért sírok,hogy milyen szép kisbabánk van és milyen jó,hogy az anyukája lehetek.
2010. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem veszít semmit ha nem leszel anyatigris... Sokkal tiszteletreméltóbb és hasznosabb ha egy nőnek ilyenkor is megmarad a józan esze. Ha örülsz neki akkor nincs semmi baj.
2010. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is sok dolog kavargott a fejemben pocakosan, próbáltam szexin öltözni, meg sminkelni, hajat pödörni, mert úgy gondoltam azért is nő vagyok, szerettem én a babát,de el nem tudtam képzelni, h tényleg a pocakomban lakik egy kis élet...olyan megfoghatatlan volt.....soha nem sírtam el magam ahogy megláttam az ultrahangon, meg hasonlók....de amikor megszületett már éreztem h szeretem és szeretnék is gondoskodni róla. nem mindenki egyformán működik!
2010. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feladni semmit! Pár hónap, amíg időd nagy részét elveszi a baba, na de utána ott van még az egész életed! Az én fiam 9 hónapos, és most már látom a fényt az alagút végén. :-)
2010. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jujj köszönöm annyira aranyosak vagytok, azt hittem biztos baj van velem, még a párom is jobban "apásodik" mint én. Igaz annak idején mennyasszony sem az a tipikus voltam aki mindent néz intéz agyon izgulja magát. Tényleg nagyon köszönöm. Lehet kiirom magamból ezeket. Köszönöm szépen.
2010. márc. 23. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!