Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ha a vizeletben sok...

Kismamák ha a vizeletben sok a baci arra mit kaptatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Álltalában az orvos valamelyik húgyúti fertőzésre való antibiót írja fel!

Én a terhesség alatt havonta 5 napon keresztűl(napi 3 kapszulát) szerdtem a GRAN-C tőzegáfonya kapszulából és nagyon jó hatása van, mert végig a terhesség alatt baci mentes voltam. Azt hozzáteszem, hogy az előző terhességem alatt pedig 3-4 is volt a vizeletemben baktérium.

2010. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én antibiotikumot kaptam rá. Minden trimeszterre van felírható, úgyhogy ezen ne streszselj. :)

30 hetes

2010. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy darabig semmit (márhogy azt mondták mindig hogy a hüvely váladék a fertőzött és nem a vizelet, ezért arra kaptam kúpot, majd Kliont)végül aztán csak rájöttek h húgyúti és a 34.héttől augmentint szedtem, el is múlt.
2010. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert azt mondta a védőnő , hogy akkor van gond , ha felkerül a baci a hüvelybe mert vékonyíthatja a burkot és koraszülést okoz.

Majd akkor megyek a dokihoz.

2010. márc. 23. 09:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Csütörtökig csak nem lessz gond,mert akkor rendel a doki.:)
2010. márc. 23. 09:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Csütörtökig nem lesz gond, ne aggódj.
2010. márc. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
augmentint kaptam rá három napig napi kétszer kellett szednem
2010. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Hasonlóképpen jártam én is az első trimeszterben.Amoxycillint írt fel a háziorvos, napi 2-t, 5 napon keresztül.Gondolhatod, milyen rossz érzés volt bevenni!De a doktornő meggyőzött, azt mondta, ez a gyógyszer semmilyen hatással nincs a babára.És én is úgy voltam, hogy ha nem kezelem ki, sokkal nagyobb gondot tud okozni.Ha felterjednek a kórokozók, akármi lehet belőle.5 nap után meggyógyultam, és azóta se jött vissza.

14 h km

2010. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!