Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten hol van ma sürgőssé...

Budapesten hol van ma sürgősségi nőgyógyászat? SOS

Figyelt kérdés

4 hetes vagyok elvileg, és barnázok illetve erős görcseim vannak. A doki akinél voltam ma SZTK-ban nem foglalkozott velem. A progeszteronom éppen hogy eléri a minimumot, és pótlásért mentem de nem adott.

Az ügyeletes kórházak listáját hol találom? Kerestem de nem találtam meg sehol. Ja és hogy melyik pest megyei helyiség melyik kórházba tartozik?

Kérlek segítsetek, nagyon sürgős, nem akarom elveszíteni a babánk, már volt egy vetélésem/kémiai terhességem.


2015. dec. 10. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
SOTE 1-re menj be (Baross utca)
2015. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egyébként nem ügyeletre kell menni, minden kórházban van rendelés így napközben. HOl voltál és hol laksz?
2015. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
SZTK-ban voltam, nem kórházban, és pest megyében lakok (Üröm).
2015. dec. 10. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor a hozzád lévő legközelebbi kórház nőgyógyászati részlegére menj be (esetleg előtte betelefonálhatsz). De a SOTE 1-et is ajánlom.
2015. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A legközelebb a Margit kórház van. Ott más ügy miatt (lábtörés) nemrég volt egy családtagom, de őt is elzavarták egy másik kórházba, mert "nem oda tartozik". Ennek ellenére engem fogadni fognak?
2015. dec. 10. 14:19
 6/8 Elány ***** válasza:
Én ilyen helyzetben nem röstelném a mentőktöl érdeklődni. Mindent elmondva ők biztos oda küldenek hozzád legközelebb ahova mehetsz! Majd irj h mi van veletek!!
2015. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hivd fel a mentőket. Mond hogy érdeklődni szeretnel. Meg kell hogy mondjak, es meg is foghak mondani. Ha szerencsed van akkor a honved kórház. Csak ugy szeritem se indulj el. Felesleges köröket fogsz csinalni magadnak. Sok szerencsét!
2015. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Csak én nem értem ezt a 4 hetes dolgot? Az ember nem kb. 4 hetente menstruál? Ilyenkor kéne épp lennie a nemvárt napjának, és ha megjön, akkor nem vagy terhes. Ilyenkor készülhet az első pozitív teszt, ha megis vérzés van, akkor kémiai terhesség volt, jelentéktelen és nincs semmi baj.
2015. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!