Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen kevés magzatmozgás...

31 hetesen kevés magzatmozgás baj?

Figyelt kérdés
szerintetek ha 31 hetesen igaz minden nap érzem többször is hogy helyeszkedik kinyomja magát hol itt hol ott de kimondott rugásokat nemigazán érzek már mint az elött az baj lehet???1 hét mulva kell mennem csak a 32 hetes uh ra addig idegeskedek .
2010. márc. 22. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj,egyre kevesebb a helye a babának.Az én kislányom sem rugdos már annyit mint ezelőtt:-)32 hetes km
2010. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rugásokat már nem is fogunk érezni szerintem, ahhoz már kevés a helye a babának. Nekem nagyon sokat mozog, helyezkedik folyamatosan, de rúgni már hetek óta nem igazán rúg. 31 hetes kismama :)
2010. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvost kérdezd!

Igen, lehet bajnak is az előjele!!!

2010. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most kezdtem a 35-ik hetet:)Néhány hete már nem rugdos,csak mozog,forgolódik.Szerintem már nem igazán férnek el a bébik,és ha rendszeres a babamozgás,akkor nincs baj,ne aggódj.
2010. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.mocorogni szinte egész nap mocorog néha fáj is csak a rugásokat hiányoltam..
2010. márc. 23. 06:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megijeszteni,de nekem 34 hetesen meghalt a magzatom,és a méhösszehúzódások miatt azt hittem hogy kinyomja magát, és mocorog a baba.Ha egy kicsit is gyanakszol,ne csitítsd el a belső hangot és inkább nézesd meg,mert kishíján én is utánna mentem!
2010. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!