Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kik várják Október elejére a...

Kik várják Október elejére a babyt?

Figyelt kérdés
Holnap megyek 12. heti uh.-ra nagyon várom hogy lássam a kicsit. Ti hogy vagytok? Pananszok, pozitívumok???
2010. márc. 22. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ideírok, az én lányom júliusban születik, csak annyira átérzem, hogy várod az UH-t! Én is így vagyok ezzel minden egyes alkalommal!

A 12. hetin már annyira emberiek a pici babák, kis csinosak!

Ne haragudj, hogy "beleszóltam", de annyira szép élmény ez!

Minden jót és sok boldogságot kívánok!

2010. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nini24 ***** válasza:

Szia!:)

Szeptember 25-re vagyok kiírva, múlthéten voltam a 12.heti uh-n! :) Irtózatosan nagy élmény, ha tehetném, mennék minden nap! :) Olyan jó volt látni, ahogy ficánkolt, forgolódott, integetett a kicsi babám :) Panaszaim elmúlóban, hányós nem voltam, csak hányingeres, nem evős, fogyós... De most már van étvágyam újra, csak kevesebbeket eszem, mint a terhességem előtt:) Te hogy vagy? Hol fogsz szülni?

Puszi!

Niki

2010. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Október 6.-ra vagyok kiírva és szerdán megyek 12 hetesre.Legutóbb 7+4 hetesen voltam és nagyon félek nehogy valami baj legyen.Panaszom nincs és az előző terhességemnél sem volt.Minden uh elött a gyomrom egybe van.Ez most is így van.11+5 hetes km.
2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én oktober 1-re vagyok kiírva.Csütörtökön megyek 12.heti Uh-ra,már én is nagyon várom.

Nem mondanám problémásnak a terheségem szerencsére nem voltam hányos vagy ilyesmi a lábam az fáj sajnos de ez az előző babónál is így volt.Viszont,hogy ilyen jó idő lett nagyon jó a közérzetem,teljesen fel vagyok dobodva:)!

Te hogy vagy?Pontosan mikora vagy kiírva?

2010. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok. Én Október 7 re vagyok kiírva. Sajnos nálam mindennapos a hányás a gyomorsav miatt. De kibírom!!! Csak a babym láthatnám már:). Még 6 hónap...

Várom már a holnapot. Ti kértetek uh képet??? A simát mert nekem mondták hogy lehet kérni kb. 1000ft. Kérek majd vagy 6-ot.

2010. márc. 22. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

14:32es vagyok.Hú a gyomorsav sem semmi...Nekem volt az előzőnél jó sok haja lett a manónak:)!!!Persze ha lehet kérj képet,bár felénk ingyen van.

Boldog babavárást!

2010. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szió!Én október 6.-ra vagyok kiírva és ma voltam a 12.hetes uh-on.A doki szerint minden rendben van.Teljesen jól érzem magam,egy kis émelygésem volt, de már elmúlt.Félek, hogy megint jön a gyomorsav, az előző babámnál is az volt nagyon rossz.Ja és olyan jó volt látni a babámat.
2010. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is október elején fogok szülni, de a doki még nem mondott időpontot az első gyerekemnél is ezt csinálta. Kb 16 hetes voltam mire megtudtam mikorra is ír ki. Hála az égnek már jobban vagyok mint voltam mert az 1 éves kisfiam tempóját muszáj bírnom. :)
2010. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!