Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendő Édesanyák! Hányan...

Leendő Édesanyák! Hányan vagyunk, akik júliusra várjuk a babánkat?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok, hogy élitek meg a várandósságotokat?

Tudjátok már a baba nemét?

Milyen kérdések foglalkoztatnak benneteket?


2010. márc. 22. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én Július 11.ére voltam kiírva de sajnos Január 24 elment a babácskánk!:(((( Ő kisfiú volt már a 13. hetes uh megmutatta nekünk magát és utána is minden uh láttuk! Sajnos csak a 16 hétig lehettünk együtt!pedig nagyon sokat vártunk rá 17 hónapot! de azért neked és mindenki másnak BOLDOG BABAVÁRÁST KÍVÁNOK!!!
2010. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kedves első! Nagyon sajnálom, hogy ez történt veletek. Ez az az időpont, amikor már talán megnyugszik az ember, hogy oké, mostmár túl vagyok a kritikus időszakon. De azt tanácsolom, fel a fejjel, és nemsokára újra babás leszel. Amúgy nekem azt mondta a doki, igaz, 9 hetesen ment el, hogy higgyem el, sokkal hamarabb esek teherbe majd, (tényleg így lett), és könnyebben kihordom majd a köv. terh-t, és könnyebben szülök majd. Hát, a terhességemmel valóban semmi baj, néha úgy érzem, mintha nem is lennék babás. Abszolút problémamentes. Remélem, így is marad. Amúgy kedves kérdező július 8-ra vagyok kiírva, kislány lesz, most fogunk keresni dokit, és lassan kezdünk vásárolgatni is.
2010. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia. Én július 25-re vagyok kiírva és talán kislányunk lesz. Rossz volt olvasni az előzőek szomorú történeteit. Én is nagyon parázós vagyok, mert 6 év után sikerült teherbe esnem. Folyton rettegek attól, hogy valami baj történik.

Egyébként nekem elég sok kínom-bajom van az átlaghoz képest. Már most dagadok, vizesedem. Az erek csak úgy pattannak ki a lábamon és ahogy jön a meleg úgy fáj. De a legrosszabb, hogy már a 11. héttől annyira sok a gyomorsavam, hogy sokszor aludni sem tudok. Pedig már végigpróbáltam mindent, Salvus víz, Rennie.........semmi nem jó!

2010. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Telejesen egyet értek az előttem szólóval, biztos hamarosan ismét kopogtatni fog a gólya.Nálunk is igy volt.Július 27-re vagyok kiírva, kislány lesz, Jázmin lesz a neve.Teljesen jól vagyunk, szépen kerekedik a pocim :) és a kicsi egyre virgoncabb.Már nem csak néha-néha érzem a rúgásokat, van mikor mintha kinyomná valamelyik végtagját.Nagyon jó érzés.Lassan mi is kezdjük a vásárást.És te, kedves kérdező?Nálatok mikor jön a picur?

2010. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Őszintén sajnálom, hogy az első két válaszolónak ilyen tragédiát kellett megélnie. :( Kitartást és sok erőt kívánok, az első válaszolónak pedig üzenem, hogy jönni fog az a baba, és őt már nem fogod elveszíteni!

Július 26-ra vagyok kiírva, kislányunk lesz! A nevét még nem tudjuk, nekem is nagyon virgonc, már az apukája kezét is megrugdalja! :)

Néha vannak olyan félelmeim, hogy mi lesz, ha koraszülött lesz, ha nem tudom a végéig kihordani, de igyekszem pozitív dolgokra gondolni!

Alig várom, hogy megláthassam a kis arcát! :)

2010. márc. 22. 13:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!Július 14-re várom a kislányom!!!:)))5 évet vártunk rá!! Nagyon aktív!Szinte egész nap bulizik odabent!Hatalmas a pocakom!:)))Ma egy kicsit elkeseredtem,mert magas lett az éhgyomori vércukrom!!!Holnap megyek az eredményért!!!Kíváncsi leszek rá...

Mindenkinek nagyon jó egészséget,és gyönyörű babákat Kívánok!!!

2010. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én Julius 7-re várom a második kislányomat:-)

Rá 28 hónapot vártunk, ellenben az elsővel ő az első hónapban megfogant!

Mi is már lassan kezünk vásárolgatni, bár nekünk sok minden megmaradt az első babáról:-)

Szombaton megyek 4D-s UH-ra már nagyon-nagyon várom:-)

További kellemes babavárást kívánok

2010. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Én július 25-re várom a kisfiamat :)

Változó az állapotom, sokszor ég a gyomrom, vagy fáj, meg reggelente leesik a vérnyomásom, ilyesmik, de nagy gondok nincsenek :) (lekopogom)

mi már sokmindent vettünk neki, már csak az ágy van hátra a nagyobb dolgokból, a kisebbekből meg még pár dolog.

29-én megyünk 4d-re :)

jó babavárást mindenkinek :)

2010. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok igaz,hogy nem én hanem a nővéremék július 16-ra vannak kiírva és kisfiú lesz keresztanyu szeme fénye!:)
2010. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Július 6. 3.baba és kisfiú. Jól vagyunk szerencsére, bár sok izgalom jutott ki az elejétől. Reméljük minden rendben lesz most már.

Minden jót nektek! :-)

2010. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!