Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok. Ebben a...

31 hetes vagyok. Ebben a korban milyen erősen kell mozognia a babámnak? A napokban gyengébben érzem mozogni, azelőtt nagyokat rúgott most meg inkább csak mocorog. Főleg lent.

Figyelt kérdés
A napokban fordulhatott meg, eddig leresztbe feküdt, ost már fejvégű, lehet hogy összefüggésben van vele?
2008. szept. 14. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, az időjárás is biztosan hatással van rá és a hely is egyre kisebb neki. Az én babám is hol éberebb,hol álmosabb. Az a lényeg,hogy érzed,hogy mocorog :) Jó babavárást!
2008. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mocorogni mocorog, szinte folyamatosan :)

Csak nem olyan erősen.

2008. szept. 14. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 30 hetes vagyok, és kb 2 hete érzem gyengébben mocorogni. Voltam uh-on ott kiderült hogy befordult és azért érzem gyengébben. Nekem is mozog szinte folyamatosan, csak kis gyengén. Biztos Te is ezért érzed gyengébben. Szép babavárást!
2008. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!