Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes babás vagyok. Az...

12 hetes babás vagyok. Az előbb nagyon sokat sírtam és kiabáltam is. Ugye ettől nem lesz baja a babámnak? Ugye nem állhat le ettől a kis szíve?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nemhinnem hogy baja lenne, de most ha teheted, pihenj le az agyra, nyugodj meg, ha tudsz alujd, vagy szundits egy kicsit.
2010. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is.Nyugodj meg nem lesz semmi baja ettől.
2010. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz baj. Ha kiborulsz, veszekszel és sírsz, akkor utána nyugodj meg, és beszélj a babáddal, hogy nincs semmi baj. És azért megpróbálhatsz tojni mindenre, ne hagyd, hogy bárki kiborítson (engem a párom borított ki rendszeresen, időnként akkorákat veszekedtünk, hogy napokig kértem a pocaklakótól a bocsánatot)

A babának jobb, ha kijön belőled a feszültség, mintha elfojtod!

Jó babavárást!

ҝ

2010. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a kiabálástól vagy sírástól elhalna egy magzat akkor az enyém nem lenen most már a pocakomba, mert én az első 10 hétben napi szinten ordítoztam a főnökömmel, bőgtem minden kis hülyeségen, egyenesen hárpia voltam... De sokkal jobb volt kiadnom magamból mindent, mintha elfojtottam volna, aztán ez a második trimeszterben elmúlt:) azóta nagyon jól érzem magam:)

33 hetes km

2010. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a harmadik babámat várom, és a koraterhességben mindig nagyon lelkis és érzékeny voltam, mindenen kiborultam. Kiabáltam, sírtam, hisztis voltam. Ez a hormonok miatt van most így, általában a nők ilyenkor sokkal hamarabb ki tudnak akadni.

Szóval ne aggódj, ez most "természetes". Nem lesz tőle baja a babádnak.

Szép babavárást!


23 hetes kismama

2010. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van ideged keresgélj itt a kérdéseim között, nagyon sokszor kiborultam terhességem elején, volt tányércsapkodás, üvöltés, aztán persze pánikban kérdeztem itt, hogy nem ártottam-e a babának. Jött ilyen-olyan válasz is, a legtöbbje az volt, hogy kihalna az emberiség, ha ezen múlna. 31+4 hetesek vagyunk, úgy néz ki nem ártottam, illetve egész nap mocorog, 2 óra megállása van csak a babámnak, ha hiperaktív, én tehetek róla. :)
2010. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!