Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Beültetés után...

Lombikosok! Beültetés után 14. napon a hcg-m 63 volt, a doki javasolta a további hormonos kezelést,2 hét múlva ultrahang. Tudom, hogy akár ennek tízszerese lenne ideális és még2hét ebben a bizonytalanságban. Valaki járt már így és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 09:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Menj sztk-ba reggel,kérja nődokitol egy hcg vérvételt, délutánra már ott van. Magánban van ahol 1órán belül megvan
2015. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Csináltam ma tesztet, mivel a hcg-szurit pénteken adtam be, azt is csak 1/4-et, így már az kiürült, nem zavart be ma.

Már csak egy nagyon halvány második csík jött elő. Sztem ez egyértelműen ennyi volt, mert ha minden jól haladt volna, már kb. 500 körül kellene legyen a hcg, annak a tesztnek nagyon erős pozitívnak kellene már lennie.

2015. dec. 1. 08:42
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vv-re!Majdnem annyi mint 3db terhességi teszt és még aznap megírják mi újság!Nem kellene aggódnod!Drukkolok!
2015. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hívtam a Kaálit, holnap megyek vérvételre. Lassan mintha kezdene megjönni :(
2015. dec. 2. 06:58
 25/27 anonim ***** válasza:
Sajnalom :(( Majd ird meg mit mondtak neked.
2015. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött! A hcg-m ma még mindig 32. Jövő héten kontroll hcg, majd ultrahang. Meg akar nézni a doki, hogy minden helyreállt-e odabenn. Lehet hogy méhen kívüli volt, és az okozhat még bonyodalmakat. Hát ennyi.
2015. dec. 3. 14:52
 27/27 anonim ***** válasza:
Oszinten sajnalom :( Fel a fejjel :)
2015. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!