Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Popószexet lehet csinálni...

Popószexet lehet csinálni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze nyugodtan lehet, csak ne túl hevesen és tegyél párnákat a hasad alá, hogy ne lógjon!
2010. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ha neked nem kényelmetlen.

Azonban tudd, hogy terhesség alatt gyakrabban alakul ki aranyér. Az anális sex pedig még rátesz egy lapáttal.Egy nőgyógyász ismerősöm "mesélte", hogy ilyenkor szinte megtriplázódik annak az esélye, hogy aranyered legyen. SZóval, csak okosan!

2010. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy lehet.Csak ilyenkor sajnos nagyobb az esély a fertőzésre,de jó minőségű síkosítók segítenek ebben.
2010. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én igazából az első válaszolótól szeretném megkérdezni: miért baj ha lóg a pocak?

Köszi

B.

2010. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, lehet, igen. Mi is szoktuk, szeretjük :)


28 hetes kismama

2010. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igazából nem tudom, az orvosom mondta, hogy nem ajánlott, ha lóg a pocak, a babának nem tesz jót. Meg végülis ha belegondolsz, az is kisebb-nagyon 'ringatózással' jár előre, hátra és a babónak nem jó, ha himbizik a pocakban. :)
2010. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól esik, és nem vagy eltiltva a szextől , miért ne lehetne? ..
2010. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!