Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi indíthatja be a szülést?...

Mi indíthatja be a szülést? Miket kerüljek, hogy ne induljon be a szülés?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős kismama vagy?

Szerintem nagyon alkati is, mi indíthatja be. Én pl. bármivel próbálkoztam, csak nem akart kibújni. Aztán egy nap feladtam, és lefeküdtem pihenni. 1 óra múlva beindult... :)

2010. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a forró ülőfürdő az ami a leghamarabb beindítja.

De lehet más sokkal többet tud erről írni, de lehet hogy már mások is kérdezték itt, úgyhogy lehet hogy ha rákeresel akkor több választ is találsz.

38 hetes kismama

2010. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocs, csak épp a kérdésre nem válaszoltam. Szex, meleg ülőfürdő, sokaknál a nagytakarítás...Ja, errefelé az a hír járja, hogy a Mc'-is kaja. :) De szerintem is volt már itt ilyen kérdés.
2010. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
36 hetes vagyok.néztem hasonló kérdéseket,de csak a fürdést írták.nem akarom,hogy még beinduljon,de pl. a 3.-on lakom sokat lépcsőzök és érdekel,hogy ez is lehet ok a szülés beindulásánál?
2010. márc. 19. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van veletek, a normál, mindennap végzett munka, mozgás csak úgy magától nem fogja beindítani :)) Igazán a baba indítja be, azaz a belőle felszabaduló hormonok. Attól, hogy megfürdesz vagy lépcsőzöl, még nem lesz semmi baj. Én még az utolsó napon is ugyanúgy elvégeztem a napi teendőimet, sőt nagy-takarítottam is, előzőleg végig a kertben dolgoztam, mégse indult be hamarabb a szülés. A sógornőm naponta megmászott 4 emeletet többször is, mégis a doki indította be a szülést a 40.héten... Szóval ha minden rendben van, nem fog hamarabb beindulni, nem kell mindenből kikímélni magad, hisz ha elhagyod magad, a szülés is nehezebb lesz:)
2010. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18.30-as. Én is a harmadikon lakom, a babámat nem izgatta, pedig sokat cipekedtem.:) A végén, amikor pihenni feküdtem le, horrorfilmet néztem, esetleg az hatott... ? :D

Élvezd ki a hátralévő időt, utána pedig a babázást!:) Minden jót!

2010. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szülésemnél a magzatvízvizsgálat volt a szülésindító. 38.héten a vizsgálat után 24 órán belül megszültem.
2010. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18:24-es vagyok. Én is a harmadikon lakom, de eddig azon kívül hogy eléggé elfáradok mire feljövök (nincs lift és nem is használnám) semmi hátrányát nem látom.

38 hetes kismama vagyok

2010. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!