Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van -e közöttünk olyan,...

Van -e közöttünk olyan, akinek gondja volt a magzatvízvételnél, vagy utána? Vagy halott esetleg valami rosszat ebben a témában?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon aggódom, jövő héten megyek tanáacsásra, utána csinálják, a korom miatt szükséges :(


Ezt találtam a napokban: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a korom miatt kell, kellene mennem .Még nem döntöttem , hogy menjek-e.Nem kötelező csak ajánlott.
2010. márc. 19. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a kollégáméknál ezután a vizsgálat után ment el a baba.
2010. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És nem tudod, hogy a teszt eredménye mi lett?Vagy ilyenkor már nem mondják meg?Remélem nem vagyok tolakodó. Nagyon sajnálom őket.
2010. márc. 19. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam és nem bántam meg. És megjegyzem sokat olvastam én is erről a témáról, és szerencsére mindenkinek jó eredménye lett. Ma már nagyon ritkán végződik vetéléssel, nem is hallottam ilyet. Viszont benne van a rizikó. Állitólag akinek elmegy utána, ott amúgy is gond lett volna. Ott legalábbis ezt mondták. Velem is voltak a szobán 39 és 41 éves hölgyek, sajna nem tudom, hogy nekik milyen eredmény jött vissza. De ha az eredményeid jók, akkor nem szabad, hogy gond legyen.

Sok sikert nektek, kivánom,hogy minden rendben legyen nálatok is!!

2010. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a nőgyógyászom mondta, hogy igazán két oka lehet a vetélésnek: orvosi hiba (!!) és a kismama óvatlansága (tehát ha nem pihen és nem kíméli magát a beavatkozás után).


Ezen az oldalon viszont és is hallottam, hogy a vetéléssel végződő terhességeknél az eredmény is nagy %-ban beteg babát mutatott.


Nem tudom, mi az igazság, de nagyon félek a beavatkozástól, viszont meg fogom csináltatni.

2010. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Nem tudok egyebet, csak azt, hogy az orvos nm mondta, hogy pihennie kell egy napot a vizsgálat után, ezért nem is pihent, meg is lett a baj. Bár náluk nehezen jött is össze a baba, sőt utána jött egy várandósság, csak nagyon kora baba lett belőle.

2010. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2010. márc. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!