Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 32. heti UH. Mit...

Ma voltam 32. heti UH. Mit jelent az ABDI. -ABDII? Hol tudnám kiszámolni a baba súlyát ha nem tudom az AC értékét?

Figyelt kérdés

A doki nem mundott semmit,csak,hogy még éppen jók az adatok a korához képest!Tényleg ennyire kicsi lenne?!Nagyon-nagyon megijedtem!Első baba!

Adatok: BPD:85mm OFD:103mm ABDI:85mm ABDII:95mm FL:57mm(ez alapján a hossza:39,81cm)

28hét6napon volt 1367g.

Most mennyi lehet?

Ugye nincs baja?


2010. márc. 19. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezek voltak a méretek,BPD 86 mm AC 260 mm FL 60 mm OFD 109 mm súly 1917 g Nem tudom nálad mire mondták,hogy éppen jó,nálam a BPD-re.Mert a határ felső értéke. Ezt a krdést akkor én tettem fel : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. Ha gondolod olvasd át ,és nyugodj meg! Kell visszamenned?
2010. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csak olyan kalkulátort tudok a súlybecsléshez, amihez kéri az AC-t. De ez úgy is csak becslés,sokszor nagyot téved. Azt az ABDI-ABDII nem tudom mi, de ne aggódj, teljesen jók a méretek. Azok amikhez az orvosok viszonyítanak, csak átlag értékek, és ilyenkor már a genetikai adottágok is belejátszanak. Az én picim is mostanában már 1 héttel kisebb, de az a lényeg, hogy amúgy egészségesen fejlődjön. Gondolj bele, hogy a végén születnek babák 3 kg-mal, meg 4 kg-mal is, de egyformán egészségesek. Attól nem lesz jobb, hogy óriásbébi, így legalább könyebb lesz a szülésnél.

Boldog babavárást, és szép szülést!

38 h km

2010. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vok:

abdominal=hasátmérő ,szerintem az amit kérdezel,hogy mi az,ez lehet. De ,hogy mitől van két érték is,azt én sajna nem tudom,mert még nem tal. ilyennel.

2010. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,bíztatást,de valahogy nem tudok megnyugodni,pont azt mondta,hogy nagyon alul van a határértéknek,nem felül,szóval kicsi:(((

Úgy szerettem volna,ha olyan 2000g-ot már elérte volna,de ezt ezekből az adatokból nem fogom megtudni!

Csak azért furi az egész mert a 28hét6napos 4D UH-on a doki a mért adatok alapján 2nappal korábra írta az érkezését a kiírt időpontomnál!Tehát 3hete még nagyobb volt a koránál,most meg sokkal kisebb,nem tudom,hogy van ez,de halálra rémítik az embert!

Azt hiszem ebből lesz egy magán UH,mert a kórháziban már nem lehet bízni!

Köszi mégegyszer!

2010. márc. 19. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!