Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik honapig mehet feljebb...

Hányadik honapig mehet feljebb a placenta?

Figyelt kérdés
Barátnom az 5. honapban van,eddig minden oké volt nála,de a tegnapi uhn azt mondta a doki,hogy lejjebb van a placenta,és lehet ,hogy korház lesz a vége.
2010. márc. 19. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Folyamatosan megy feljebb. A helyzet javulhat (és javul is), de ha nem megfelelő mértékben, akkor kórház lesz a vége. Sajnos a leválás olyan veszélyes, hogy nem érsz be a kórházba, bármilyen közel lakjál is, elvérzel tőle...

Szóval ha a doki indokoltnak tartja, be kell feküdni. Nekem is sanszos volt, de végül elhúzódott a veszélyzónából...

2010. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25. hétbe vagyok és 1 hónapja mondta a doki, hogy lejjebb van, de az még feljebb húzódhat. Egyenlőre azonban rendben van. Nekem nem beszélt kórházról, annyit mondott, ha lejjebb megy és eltakarja a méhszájat akkor nem tudok majd szülni és császározni kell. Bizzunk benne, hogy nem igy történik, és minden rendben lesz!
2010. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugy hallottam folyamatosan húzodik fel.vagy lefele is húzodik?
2010. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!