Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Magnerot-ból hány szemet...

A Magnerot-ból hány szemet lehet egy nap bevenni?

Figyelt kérdés

Eddig Magne B6-ot szedtem, de most váltottam, mert abból már 3*2 kellett volna és úgy nagyon drága. Közben látom, hogy a Magnerot sem sokkal olcsóbb. A doki felírt egy csomó magnéziumos bogyót, hogy nyugodtan válogassak belőle, mindegy melyik, de valamilyet szedni kell. Azt viszont a nagy társalgásban elfelejtettem megkérdezni, hogy mennyi lehet a max.

Köszi előre is! 27 km


2010. márc. 19. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem a magnerot az 500mg-os tiszta magnézium. Én nem pont ezt de ugyanilyen 500-as magnéziumot szedtem 12DARABOT EGY NAP!!!

Jó ez a szélsőségek netovábbja, mert én veszélyeztetett terhes voltam 3-szor indult meg a szülés, infúzióban is kaptam, szóval neked ennyit nem kell, csak érzékeltetni akartam , hogy nem nagyon lehet a magnéziumot túladagolni:-)

Ha semmi gondod naponta 1-2 szem elég, mert ez sokkal-sokkal erősebb mint a MagneB6. Nekem azt mondta a doki anno a MagneB6-ra hogy az semmit nem ér plussz a B vitamin miatt még hízhatok is tőle:-(

Jó babavárást:-)

Kétgyerekesanyuka

2010. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!

Sajnos nagyon keményedek, főleg a délutáni óráktól. Mostmár azzal ilyesztgettek, hogy infúzió kell. Azt viszont nagyon nem szeretném, mert van egy 6,5 éves fiam és egy lassan 5 éves lányom is. Irodai munkám van, még a jövő héten délelőtt szeretnék dolgozni, annyit még bírok. Talán. Utána szabi és táppénz. Addig viszont magnéziummal húzhatom ki a doki szerint. Szóval szerintem 3*1 lesz akkor belőle, ha nem gond.

Az első két gyerekkel Pipolphent is kaptam, az első így is 35, a második 36 hétre született. Ilyen bogyót most nem szeretnék, mert tinikori részeg állapotomban sem voltam olyan bódult, mint attól a bogyótól. És két mozgékony gyerek mellett....

2010. márc. 19. 08:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is azt szedem és napi 4-et veszek be!Reggel 8-tól 4 óránként!És így nagyon bevált!Egyébként a napi max.6!A dokitól megkérdeztem!Üdv:23 hetes kismama
2010. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


én is ezt szedem. igaz a mi babócánk még nagyon pici, mégcsak 13 hetes. de én napi 2x1-et veszek be. szétrágva kevés vizzel. sajna sokat fájt a hasam eleinte és volt egy bevérzésem is, így patikus rokonunk azt mondta ezt ajánlja akkor mert ez "tiszta" magnzium és ilyenkor nagy szükség van rá! a dokim is rábólintott.


de egyébként max 3*2 ami szedhető belőle!

2010. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor most lehet, hogy mégis 4/nap lesz belőle. Biztos, ami tuti!
2010. márc. 19. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.Nyugodtan szedhetsz belőle 4-et! én háromszor voltam korházban, több hetet feküdtem bent és napi 2 levél magnéziumot szedtem:-( nem a magnerotot hanem a magnesi citriti nevezetűt, de ugyanúgy 500mg-os.

Nem lehet túladagolni.

2010. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A félreértések elkerülése végett!Hatóanyag:500mg magnézium-orotát-dihidrát ,ami 32 mg magnéziumnak felel meg!!!!Tehát ez azért nem annyira erős!!!De nagyon jó!Jobb mint a magne B6!!!!
2010. márc. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező. Elég régi kérdés ez már, de ha esetleg még néha erre jársz, írd meg légyszi, hogy alakult a 3.terhességed. Nagyon kíváncsi vagyok. Hányadik héten jött a baba, és mi lett veletek. :) köszi
2015. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!