Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem árthat a babának?

Ugye nem árthat a babának?

Figyelt kérdés

A fél családomnak megy a hasa és többször is hányt. Valószínűleg az a vírus , amiről a tv-ben is szó volt. Ha elkapom, ugye nem okozhat nagy bajt a babánál?

Biztos nem jó neki sem, ha hányok és megy a hasam, de ettől ugye nem szárad ki, vagy nem lesz valami komoly baja.


2010. márc. 19. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sajna,és a doki tudod mit mondott?Az a pici nagyon jól tud kapaszkodni,nem lesz baja.Nagyon poénos doki,de ezzel legalább megnyugtatott.
2010. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, a babának nem lesz semmi baja ettől.Ha esetleg elkapnád, menj orvoshoz!Nagyon sok folyadékot igyál, mert egyébként is fontos, de ha beteg vagy, még többet próbálj inni.Én a helyedben most kerülném a beteg rokonokat.A baba nem fogja megérezni, mert a méhlepény okos találmány.Mivel a babának még nem működik úgy az immunrendszere, ezért nem engedi át a kórokozókat.Nem jut el hozzá a vírus.De ha beteg lesz, irány az orvos!
2010. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ha ezt most elkaptam tőlük, akkor max. az ügyeletet tudom kihívni két hányás között:(

Durva egy betegség, de rettegek, hogy ha elkapom baja lesz a kicsinek.

Tegnap előtt töltöttem anyukám közelében fél órát szájmaszkban. Hátha nem kapom el.......

2010. márc. 19. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Reméljük nem kaptad el,nekem a tesómék voltak ugyan igy,pont aznap voltunk náluk,mikor este kijött rajtuk,volt puszi is,de nem kaptam el hál istennek,pedig ettől féltem.Sok folyadék,pihenés,ha lázad lenne akkor hivj orvost.Amúgy 1-2 nap alatt végigmegy az emberen.A babaának nem lesz baja!31 hetes km
2010. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!