Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire nagy a kockázat a...

Mennyire nagy a kockázat a Down-kórra? MS- AFP :0,63 MOM uE3: 1,27 MOM hCG: 2, 01 MOM ezeket összevetve 1:2200 hoz jött ki, az elsőt és a harmadikat csak összevetve pedig 1:230 hoz

Figyelt kérdés

A baba méretei bpd 37mm, hc 135mm , fl 20mm. jövőhéten szerdán megyek magzatvízvételre. ez mennyire kockázatos?

van még remény?


2008. szept. 11. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy? Uh-on mit mondtak. Tarkóredő mennyi volt a 12. héten? orrcsont látható volt? 1:230-hoz már az integrált teszt végeredménye? Néztek már genetikai 18 hetes uh-on?

A magzatvízvétel kb. 1%-os vetélési kockázattal jár. Fontos utána a pihenés.

Ha részletesebben leírod amikről kérdeztem többet tudok válaszolni.

2008. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szió, a tarkóredő mennyi volt? gondolom 16. het korul lehetsz, csinaltattal kombinalt tesztet a 12-13. heten?


a magzatviz vetel kb 0.5-1% vetélési kockázattal jár, ahogy tudom. a 13. heti ultrahangi eredmenyeidet be tudod masolni?

papp-a meg hasonló dolgokat mértek?

2008. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
huhh, nem találok semmi különöset, a 11. héten voltam, crl 38mm, más nincs,a dr azt mondta minden rendben van, ultrahang alapján nem mondott egyszer sem idáig semmit ami szerinte nem lenne megfelelő. 23 éves vagyok.
2008. szept. 11. 22:12
 4/7 A kérdező kommentje:
2 hete bpd 28 mm volt, fl 15mm, crl 90mm a baba
2008. szept. 11. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a kombinált teszt eredménye 1:119 volt.Megcsináltattam a magzatvíz vizsgálatot.Sokkal rosszabbra számítottam.Az egész kb.5 percig tartott.Nem adtak érzéstelenítőt-van ahol szoktak,van ahol nem-mert mire az hatott volna már kész is voltunk.Ráadásul így csak 1x szúrtak.Az volt kicsit kellemetlen,amikor leszívták a vizet.Az egész beavatkozás kellemetlen,de NEM fájdalmas.A 12.heti uh-on minden oké volt.Tarkóredő,orrcsont stb.Ma már 17 hetes a makk egészséges pici fiam.SZORÍTOK NEKED,ÉS REMÉNY MINDIG VAN!
2008. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is jövő hét szerdán megyek magzatvízvételre!
2008. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem nálad is és nálam is rendben lesz minden!
2008. szept. 12. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!