Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányás ellen kinek van valami...

Hányás ellen kinek van valami jó tippje?

Figyelt kérdés
Egy ismerős a 11. héten van és szinte folyamatosan hány, már 6 kg-ot fogyott. Ha eszik valamit, egyik alkalommal megmarad benne, következő alkalommal nem, tehát nincs olyan, amit biztosan meg tudna enni. Nagyon sajnálom őt, mert elég gyenge a sok hányás miatt.
2010. márc. 17. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igyon kólát, az leköti a gyomorsavat. nekem bevált :) csak ne lightot igyon mert azt aszpartammal édesítik!
2010. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A cola sajnos csak egy ideig vált be, most már az sem segít :(
2010. márc. 18. 00:00
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Paprikás Csécsi tokaszalonna, kis katonákkal.


Páromnak bevált a gyomorsav ellen..

2010. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Hát én a helyében el mennék az orvoshoz! olyan sok hányás után már lassan epét hány! És az már nagyon durva!

Egyszerü hányás esetén vagy hányinger esetén és száraz kenyeret szoktam enni és megoldja mindig!

2010. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mindenképp orvoshoz kéne menni ezzel. Egyébként a Salvus vizet ajánlom savra, de akkor is el kell menni orvoshoz, mert lehet, hogy nagyobb a gond, mint látszik.
2010. márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A citromos víz is jó.
2010. márc. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan hánytam, az orvosnak mindenképpen szólni kell, mert egy bizonyos súly után beavatkoznak. Nekem írt fel gyógyszert, a hányás nem szűnt meg tőle, de jobb lett. Sok hideg vizet ittam, és hideg joghurtot ettem, az egy picit megynyugtatta a nyomrom. Sajnos nekem a 20. hétig kitartott a hányós időszak:(
2010. márc. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos napi 3x1 Magne B6 tablettát írt fel hányásra. Pár nap után jobban lettem tőle. Plusz étkezések után pár korty jéghideg Coca Cola, nem light. De teljesen csak a 13. hétre múltak el a rosszullétek.


27 hetes kismama

2010. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam mindent colát,citromos vizet de egy idő után azok sem segítettek! Mondjuk én csak reggelente hányok. Nállunk a családban van másik kismama ő is egész nap hányt és befektették a korházba infúziót kapott. Ha ennyire drasztikus a rosszullét tényleg érdemes az orvosnak szólni h be tudjon avatkozni ha szükséges!
2010. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem voltam hányós, de émelygésre nekem a sima Béres B6 tabletta vált be.Ezt nyugodtan kipróbálhatja.De unokatesóm pl. mindkét terhességét végig hányta a 14. hétig.A kislányával befektették a kórházba, infúzió(B6+B12 vitamin)Majdnem el kellett venni a babát, mert veszélyeztette az életét.Könnyen kiszáradhat.Ha vészes a hányás, mindenképpen irány az orvos!!!Ezt komolyan kell venni.
2010. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!