Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltöttem a 12. hetet, most...

Betöltöttem a 12. hetet, most már elmondhatom mindenkinek?

Figyelt kérdés
12 hetes uh-on még nem voltam.
2010. márc. 17. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan elmondhatod! Úgysem lesz semmi baj! Én is elmondtam már ekkor mindenkinek. Legszívesebben az egész világnak kiabáltam volna, hogy terhes vagyok, és milyen boldog! Nagyon Boldog Babavárást Kívánok!

15h km

2010. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia.nyugodtan elmondhatod.én már 5 hetesen elmondtam mindenkinek,pedig akkor még doki nem is erősítette meg csak pozi tesztem volt.
2010. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan :) Gratulálok!


27 hetes kismama

2010. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Elmondhatod nyugodtan,bár ha eddig vártál,várd meg szerintem az uht is ha kibirod:-)Amúgy mi a tesztelés napján4+2hetesen,elhatároztuk nem mondjuk el senkinek egy pár hétig,Aztán még aznap elmentünk a szülökhöz,és nem birtuk,ki,igy hamarosan ugye az ő jóvoltukból is tudta mindenki:-))Most vagyunk 31 hetesek,és semmi baj nincs hál istennek.
2010. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze mondd nyugodtan Gratulálok! Boldog babavárást!
2010. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze! Mi akkor mondtuk el a szülőknek is, mikor a 12. heti UH-ról kijöttünk. Előtte volt vetélésem 8 hetesen, így mi "biztosra" akartunk menni.

29 hetes km

2010. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szia. én holnap leszek 13 hetes. mi még nem mondtuk el mindenkinek. az én szüleimnek (mivel velük lakunk) a teszteléskor mondtuk el. Anyóséknak kb. két hete mikor kórházba kerültünk. de a testvérek még nem tudják, a kollegáim közül is csak vagy hárman, mivel sajna sokat kell járnom dokihoz mert evszélyezetett vagyok. a 12-es UH-n túl vagyok, de tegnap volt egy kis probléma (írtam is ide, bevéreztem), úgyhogy megvárjk még hogy ma mit mond a saját dokim....de szerintem még várni fogok vele két hetet a kollegáknál...de lehet csak ha rákérdeznekmondom el......hesssss, babona, ez az oka! :-)


de nyugodtan elmondhatod! Gratula!

2010. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!