Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki máris terhesnacit hordani?

Ciki máris terhesnacit hordani?

Figyelt kérdés
A 10. hétbe léptem, de már 1 hete nem kényelmesek a normális nadrágjaim. Hozzáteszem, tavaly februárban született a fiam, tehát nagyjából 1 évet sem voltam úgymond babamentes. :o)
2010. márc. 17. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, hordj kényelmes bababarát ruhákat.

Boldog babavárást!!!

2010. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem 10hónapos volt a nagy,mikor megfogant a kicsi.

így én a 8.héttől kismama farmerban jártam.akkor még úgysem látszik ki a pocakbetét,viszont nem nyom,szorít sehol

2010. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne azzal fogllkozz h ciki vagy nem hanem h kényelmes legyen.amúgy nem ciki.
2010. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki én 12 hetes leszek pénteken de már kb egy hete kismama nadrágokat hordok.Nekem pedig első baba,de már más nem kényelmes.
2010. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dehogy ciki, én is a 10. héttől hordtam.
2010. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
én szülés után is két hónapig még a terhesnacikat hordtam, mert a régi nadrágjaim nem mentek rám... nem éreztem cikinek, csak mindig olyan fazonú felsőt vettem felé, amiből nem látszik ki a derékbetét :)
2010. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor megnyugszom, hogy nem ciki és előveszem azokat a tutikényelmes darabokat.
2010. márc. 17. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:

nem ciki!

Nehogy ezt gondold Anyuka létedre, hogy bármi is ciki!!!

én most 28 hetes vagyok, de mostanában megint annyian megnéznek!

én egy kicsit ezt érzem kínosnak!

:)

2010. márc. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!