Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat az Elevit úgy hányinge...

Okozhat az Elevit úgy hányingert hogy az előző terhességnél nem volt semmi problémám vele?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, közben ugyanis módosult az összetétele.
2015. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez még a régi fajta elevit amit szedek nem az új. A régi is változott? Már nem tudok mire gondolni a hányingernél. Egész nap nem volt semmi bajom, nemrég bevettem az Elevitet és borzalmasan rossz a gyomrom :(
2015. okt. 27. 19:41
 3/8 A kérdező kommentje:
3 évvel ezelőtt szedtem. Ott soha nem volt semmi baj. Nem hiszem hogy terhességi tünetként pont estére jönne rám a "hányhatnék" :(
2015. okt. 27. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiammal végig szedtem elevitet is, gravidát is. A lányommal viszont nem bírtam semmi szedni. Sem kaja előtty sem kaja után sem felezve, sem negyedelve. Mindent visszaküldött a kisasszony. :)
2015. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem Elevit plusz, akkor esetleg lejárhatott?

Én 5 éve szedtem a régit, és idén márciusig az újat (akkor szültem).

2015. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lejárt csak figyelnek erre a gyógyszertárban :D de majd megnézem holnap mert már föl nem kelek :D nekem lány lett az előző baba. Most még nem tudom mi lesz mert még csak 8 hetes vagyok. De minden teljesen más. Sokat vagyok rosszul meg mást kívánok na de ez a hányinger na ezt nem bírom .. :( Remélem fiam lesz :D
2015. okt. 27. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:

En a 3. babat varom. Az elso ket terhessegem alatt semmilyen rosszulletem nem volt, se hanyinger, se hanyas, se semmi.

Most viszont szenvedek rendesen. 7 hetesen kezdodott, egesz nap emelygek, ejjel tobbet vagyok ebren, mint amennyit alszom es akkor is emelygek. Hanyni ritkan szoktam, pedig neha mar ugy erzem jobb lenne tulesni rajta...


En is ugyanazt a vitamint szedem, ez nem elevit, hanem pregnacare. Semmit nem valtozott az osszetetele, a terhessegem mas.

2015. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah, meg annyi, hogy az elso ket gyermekem fiu.
2015. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!