Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek született IUGR. Babája?

Valakinek született IUGR. Babája?

Figyelt kérdés
Hogy ment??Mi lett a babával??Mindent írjatok le SOS!!!!
2010. márc. 17. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
IUGR? Intrauterin graviditás? Ez azt jelenti, hogy méhen belüli terhesség, jobb esetben minden terhesség ilyen, méhen kívül lehetetlen kihordani egy babát. Vagy nem ezt jelenti az IUGR?
2010. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De hülye vagyok, intrauterin sorvadt, most jut eszembe, csak annyira nem használjuk ezt így, hogy IUGT, mindig a normál méhen belüli terhességre gondolok. Nem lesz gond, ne félj. :):) Eléggé fejlett ma már az orvostudomány ezen része, egy idő után a baba be fogja hozni :)
2010. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!!Jelenleg 28 hetes vagyok de az UH mérések 27 hétnek felelnek meg és a másik adat szerint 26 hét!Tőrtént magzatvíz vétel is ami minden rendben volt!Szív UH is ami kis fokú jobboldali szívkamra tágulatot mutatott!A doki be akar fektetni korházba hogy infúziót adjon ..de hát ettől megnőne a baba??Nagyon izgulok mi lessz mert szülést is javasolt!!
2010. márc. 17. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, az én babám is el volt néha maradva 1-2 héttel, de sosem mondták , hogy ez gond, 3 kilóval született és most mindenki idősebbnek nézi, olyan nagy. Okos , értelme, kedves, ügyes gyerek, semmi baj vele, most kezd beszélni :)


Nyugodj meg, ez nagyon pici eltérés, nem is értem az orvosod...

2010. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől még nem intrauterin sorvadt a babád :) Az azért kicsit nagyobb eltérésnél van :) A tágulat inkább aggasztó, de abból sem hiszem, hogy gondja lehet. Nem lesz semmi baj, nyugodj meg!! :)
2010. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele hogy nemis idegeskedek már rajta elvégre a magzatvíz nem mutatott problémát!sote 1 -re járok ami 50 km a lakhelyemtől így szerintem utoljára visszamegyek és semmiféle közbe avatkozást nem fogok válalni!Hisz a 3. babámmal is két hét difi volt és szépen utólérte magát . Ő a 34. héten császárral jött és akkor 32 mérésnek feleltek meg!
2010. márc. 18. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!