Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Második babámmal...

Mit tegyek? Második babámmal vagyok 25 hetes pocakos. Párom kb 10 hete alig közeledik felém testileg.

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem kívánna mert látom rajta, hogy de mert bókol napközbe meg rácsap a fenekemre és mondja, hogy csini vagyok de testileg nem közeledik. Mostanában sok a stressz körölöttünk, lehet, hogy az a baja?Biztos,hogy nem a baba a baj mert az elsö terhességemnél nem volt a sexel problémánk.Beszéljem meg vele vagy várjak még egy kicsit?
2010. márc. 17. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Mindenesetre ne itt keresd a választ. Persze, hogy meg kell vele beszélni, hajrá!!!
2010. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kérdezz rá, hogy mi a baj, vagy te mit érzel. Lehet ő nem is érez így, csak így alakul mostanában. Vagy ahogy írtad, a stressz miatt van. Vagy csak azt várja hogy te közeledj. Nekem ezt csinálja a párom sokszor, várja hogy én mikor közeledek, mert érdekes módon mióta terhes vagyok ő játsza el, hogy ő nem kell nekem szerinte. Pedig ezt mi nők szoktuk,nem?
2010. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen megbeszélem vele mert megmondom öszintén,hogy nagyon zavar.Ha én közeledek nem utasít vissza viszont magától esze ágában sincs semmit lépni.Pedig mindig fordítva volt nállunk.Köszönöm az eddigi válaszokat és bocs a hülye kérdésért.Érdekelne,hogy mást is hanyagol e a párja mióta babás.?
2010. márc. 17. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!