Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akik május közepe felé vannak kiírva, és a Barossba fognak szülni? SOTE1

Figyelt kérdés
Kinél fogtok szülni,és természetes vagy császáros? Hogy vagytok, pocakotok nektek is beindult a növésben? Pici mennyit mozog,fiú vagy lány?
2010. márc. 17. 13:15
 1/2 anonim válasza:
Szia.Én Június közepére vagyok kirva.Most kezdem a szülésznö választás körüli ismerkedést,a dokim Dr.Hidvégi János annno én még nála születtem,ugyhogy különös a kapcsolat.Egyenlöre barátkozom a szüléssel,persze a dokim természetes szülés mellett ágál,márcsak a kora miatt is,de gondoltam,hogy a szülésznövel fogom ezt a kérdést alaposabban megvitatni mert ö lesz velem végig.A bébi egyégként kisfiú lesz és az Erik nevet szeretné a férjem neki.A pocak méret mások szerint görögdinnye csempészésre hasonló.68-as derékból most tartok 98-as nál.Hizás minimális 2 kg abból a babóka 960 g volt a múlt héten.Mindennap nagyon aktivak vagyunk,felvettük az anya bioritmusát igy együtt kelünk és fekszünk le.Te kinél fogsz szülni?Illetve vannak tapasztalataid szülésfelkészitö és szülésznö választás ügyben?
2010. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örülök hogy válaszoltál, én Dr.Joó József Gábornál fogok szülni, nekem is kisfiú, és nagyon sokat mocorog, aminek én örülök is, hízni szinte csak annyit ami a baba súlya, méhlepény, magzatvíz.
2010. márc. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!